raty przez internet leasing przez internet

SPRĘŻARKA TŁOKOWA BEZOLEJOWA B110 ARIOSTO Zobacz większe

Sprężarka tłokowa bezolejowa Gentilin CSk240/24

Cena: 6 050,00 zł netto

Cena: 7 441,50 zł brutto

 


Sprężarka bezolejowa Gentilin CS240/24
Opinie:
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 10 ocen

Nowy produkt

  • 1,7
  • 10
  • bezpośredni
  • Tak

Kompresor bezolejowy


Kompresor serii CS240 został opracowany dla tych którzy pracują w środowisku wymagającym względnej ciszy, oczekują czystego powietrza a zarazem muszą polegać na mocnym i niezawodnym kompresorze.

Innowacyjność: Kompresor serii C240 Silent jest rezultatem długiej pracy naszych inżynierow nad metodami wycisza-nia urządzeń. Specjalne materiały, które zostały użyte, za-stosowane innowacje w konstrukcji oraz filtry sprawiają, że urządzenia te są zdecydowanie cichsze od innych.

Profesjonalna jakość prosto z Włoch: W celu zapewnienia jak najlepszej jakości, cała gama kompresorów Gentilin została opracowana i jest montowana oraz testowana we Włoszech. Każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane przed wypuszczeniem na rynek. Doskonała wytrzymałość części mechanicznych jest zapewniona poprzez użycie wysokiej jakości materiałów oraz wykorzystanie niskoobrotowych silników (1400 obrotów/min) specjalnie opracowanych przez naszych inżynierów. Cechy te pozwalają naszym urządzeniom na pracę w długich cyklach bez niebezpieczeństwa przegrzania się.

Obniż koszty konserwacji:Rewolucyjne rozwiązanie techniczne opracowane i opatentowane przez firmę Gentilin wprowadza nowoczesną konstrukcję oraz umożliwia uzyskanie bardzo dobrych parametrów pracy sprężarek. Ten konkretny system opracowany przez naszych inżynierów pozwala podwójnemu tłokowi na osiowy ruch wewnątrz aluminiowych cylindrów wykończonych ceramiką. Ta innowacja drastycznie obniża zużywanie się pierścieni tłokowych i w rezultacie ogranicza potrzebę przeprowadzania częstych i skomplikowanych operacji naprawczych lub konserwacyjnych - co jest słabym punktem starej generacji kompresorów bezolejowych. Kompresory serii C230 SILENT nie wymagają czynności związanych z wymianą oleju i filtrów olejowych

Ciśnienie bar.10
Wydajność l/min150/220
Napięcie V230
Zbiornik l.24
Głośność dB67
Waga kg.34
Moc silnika kW1,5
Obroty obr/min1400
Ilość tłoków2