Pokazano 1 - 2 z 2 produktów
Pokazano 1 - 2 z 2 produktów

Olejowe kompresory tłokowe


Kompresor AirBestCompressor wyprodukowane przez włoskiego producenta urządzeń pneumatycznych GGA dla ABC KOMPRESORY. GGA to rzetelny i sprawdzony producent obecny na rynku od 1980 r. Wszystkie sprężarki tłokowe GGA wyposażone w pompy ABAC co gwarantuje niezawodność i trwałość przez długie lata użytkowania.


ABC KOMPRESORY jest gwarantem tych sprężarek powietrza i wykonuje naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne tych kompresorów. Rozwijając dalszą współpracę z producentów sprężarek powietrza GGA będziemy poszerzać nasz asortyment o nowe sprężarki tłokowe olejowe oraz sprężarki bezolejowe.


GGA ma w swojej ofercie kompresory śrubowe i jest gotowy do produkowania kompresorów śrubowych dla naszej firmy z logo AirBestCompreslor ABC KOMPRESORY


Sprężarki powietrza ABC KOMPRESORY należące  serii  GG  są produkowane z pompą chłodniczą i wyposażone w wyłącznik ciśnieniowy, zawór bezpieczeństwa, kurek spustowy, manometr i F.R.L.


Kompresory dwutłokowe.


Modele GG-40 i GG-50 są sprężarki dwutłokowe, a GG-60 są dwutłokowe dwustopniowe. Sprężarki powietrza wyposażone są w dwa koła zamocowane pod zbiornikiem powietrza. Sprężarki z napędem pasowym, jedno lub dwucylindrowe.  Kompresory napędzane silnikiem elektrycznym jednofazowym z ręcznym wyłącznikiem resetowania przeciążenia. Sprężarki  wyposażone w wyłącznik ciśnieniowy, manometr, reduktor ciśnienia, zawór bezpieczeństwa i kurek spustowy.


Model kompresora GG 80 jest produkowany bez zbiornika i z zaworem do ustawiania ciśnienia umieszczonym na pompie.


Sprężarka tłokowa model GG 360 / O jest wyposażony w pompę bezolejową.


Sprężarka pasowa modele GG 110 i GG340 / A są produkowane z uchwytem do noszenia.


Sprężarka tłokowa model GG 390 jest produkowany z dwoma kółkami samonastawnymi. Na życzenie mogą być produkowane z czterema stałymi stopkami.


Stałe sprężarki powietrza, napędzane paskiem z pompami jedno- i dwustopniowymi, kompresory te wyposażone są w wyłącznik ciśnieniowy do sprężarek trójfazowych, manometr, zawór bezpieczeństwa, zawór spustowy, zawór główny, bez reduktora ciśnienia.


Kompresory tandemowe są wyposażone w elektryczną jednostkę sterującą do opóźnionego rozruchu silnika elektrycznego.


Sprężarki powietrzne z pionowym napędem pasowym mają te same parametry techniczne co sprężarki mobilne, ale bez reduktora ciśnienia.

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 6 ocen