W tej kategorii jest: 8 produktów
Pokazano 1 - 8 z 8 produktów

Kompresor 6l

Pokazano 1 - 8 z 8 produktów

Kompresor 6 litrów

Kompresor wyposażony w zbiornik o pojemności 6 l. Lekki kompresor 6 litrów do różnych zastosowań. Sprężarki 6l posiadają różny zakres ciśnień roboczych. Kompresor powietrza 6l może być olejowy jak i również bezolejowy. W oferowanych kompresorach ze zbiornikiem 6l, ciśnienie robocze wynosi od 6 bar do 15 bar.

Sprężarka 6l

Sprężarka 6l to niewielkie, poręczne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w podróży. Kompresor ze zbiornikiem 6l jest bardzo kompaktowy, lekki i łatwy do przenoszenia, co czyni go idealnym wyborem dla majsterkowiczów potrzebujących prostej w obsłudze, mobilnej sprężarki powietrza 6 litrów, którą można łatwo przewieźć w samochodzie. Kompresor 6l pomimo swoich skromnych rozmiarów, charakteryzuje się wysoką wydajnością i mocą, co przekłada się na niezawodność oraz komfort użytkowania. Kompaktowy kompresor powietrza 6l jest idealny zarówno do drobnych prac remontowych, jak i prostych napraw

Jeśli potrzebujesz sprężarki powietrza, która jest poręczna, łatwa w użyciu i przede wszystkim mobilna, to warto rozważyć zakup kompresora o pojemności 6 litrów. Warto także zastanowić się nad nieco większymi kompresorami 24 litrowymi. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy i doradzimy!

Zobacz pozostałe kategorie:

Kompresor 24l
Kompresor 50l
Kompresor 100l
Kompresor 150l
Kompresor 200l
Kompresor 270l
Kompresor 500l
Kompresor bezolejowy

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 8 ocen