W tej kategorii jest: 10 produktów
Pokazano 1 - 10 z 10 produktów

Armatura gwintowana

Pokazano 1 - 10 z 10 produktów

Armatura gwintowana

Oferowana przez nas armatura gwintowana nierdzewna to profesjonalne elementy, dzięki którym stworzycie Państwo solidne i niezawodne, przemysłowe instalacje pneumatyczne. Produkty armatury gwintowanej wykonane są z użyciem stali nierdzewnej i innych materiałów odpornych na wysokie ciśnienia oraz działanie korozji i agresywnych substancji chemicznych. Można u nas kupić króćce z gwintem różniące się rozmiarem przyłącza na wąż. Wyroby nierdzewnej armatury gwintowanej są przeznaczone do pracy w podwyższonej temperaturze i zapewniają doskonałą szczelność połączeń.

Nierdzewna armatura gwintowana w dobrej cenie

Wysokiej jakości łączniki są zbudowane z metali niepodatnych na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne, a także ściskanie oraz odkształcanie pod wpływem gorąca. Znajdująca się w naszym asortymencie nierdzewna armatura gwintowana to solidne produkty w dobrej cenie. Wśród nich znajdą Państwo:

  • złączki do węży,
  • trójniki,
  • tłumiki hałasu,
  • śrubniki,
  • nyple,
  • redukcje,
  • mufy.

Można u nas zakupić również wysokiej klasy listwy przyłączeniowe do zastosowań w profesjonalnych instalacjach pneumatycznych. Oferujemy także korki, zaślepki i dedykowane do systemów wysokociśnieniowych kolanka. Wszystkie produkty gwintowanej armatury nierdzewnej spełniają rygorystyczne normy przemysłowe zarówno polskie, jak i europejskie.

Armatura gwintowana nierdzewna

W szerokim asortymencie armatury gwintowanej nierdzewnej dostępne są także wysokotemperaturowe złącza ze stali ocynkowanej, które są zabezpieczone przed powstawaniem ognisk rdzy warstwą cynku. Jeżeli szukają Państwo niezawodnej i taniej armatury gwintowanej do systemów pneumatycznych, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Zapewniamy fachowe wsparcie w doborze produktów.

Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 5 ocen