raty przez internet leasing przez internetW tej kategorii jest: 28 produktów
Pokazano 1 - 18 z 28 produktów

Pompy sprężarkowe

Pokazano 1 - 18 z 28 produktów

Pompa sprężarkowa

Dostępne w naszej ofercie pompy sprężarkowe dopasowane są do sprzedawanych zestawów sprężarkowych. Nazwa sprężarka lub kompresor to właściwie określenie całego zestawu sprężarka + silnik + zbiornik powietrza. Potocznie to jest sprężarka. Pompy sprężarkowe dzielimy na pompy jednotłokowe, pompy dwutłokowe, pompy dwutłokowe dwustopniowe. Pompa sprężarkowa rzadko ulega awarii. Najczęściej ulega uszkodzeniu płyta zaworowa na skutek niewłaściwej eksploatacji sprężarki.

Należy pamiętać, że sprężarka tłokowa powinna pracować w cyklu mieszanym to znaczy, że może pracować z przerwami powodującymi obniżenie temperatury. Każde przegrzanie pompy sprężarkowej powoduje osłabienie wytrzymałości płytek zaworowych, co w konsekwencji prowadzi do ich uszkodzenia. W takiej sytuacji należy wymienić całą płytę zaworową.

Zalety i zastosowania nowoczesnych pomp sprężarkowych

Oferowane przez nas nowoczesne pompy sprężarkowe to profesjonalne maszyny, których użytkowanie niesie za sobą wiele zalet. Umożliwiają sprawne sprężanie powietrza i są przeznaczone do połączenia z zasilaniem poprzez przekładnie pasowe. Solidny, żeliwny cylinder jest niepodatny na uszkodzenia mechaniczne i działanie korozji. Produkty charakteryzują się wysoką wydajnością pracy i dużą mocą silnika.

Znajdą Państwo u nas rozwiązania wyposażone w wyjścia z głowicy w rozmiarze gwintu 1/2”. Są one przystosowane do specjalistycznych zastosowań w przemyśle i zaprojektowane, by wytrzymać znaczne obciążenia eksploatacyjne. W zależności od modelu mogą mieć również dodatkową chłodnicę, która podnosi ich efektywność. Optymalna prędkość obrotowa pomp jest gwarancją uzyskania dużego stopnia sprężania.

Wydajne i niezawodne pompy sprężarkowe

Każda dystrybuowana przez nas pompa sprężarkowa to wydajne i niezawodne urządzenie, które objęte jest wsparciem serwisowym producenta. Produkty przeszły proces certyfikacji CE, dzięki czemu można mieć pewność, iż ich konstrukcja jest w pełni zgodna z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty - warto zamówić te niezawodne kompresory sprężarkowe.

Pompy sprężarkowe
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 8 ocen