W tej kategorii jest: 23 produktów
Pokazano 1 - 18 z 23 produktów

Kompresor 24l

Pokazano 1 - 18 z 23 produktów

Sprężarka 24l

Sprężarka zabudowana na zbiorniku o pojemności 24l. Kompresor 24l najczęściej jest wybierany do stosowania w potrzebach typu hobby lub do pompowania kół w samochodzie czy to do napełniania balonów. Kompresory bezolejowe 24l znajdują zastosowanie w specjalistycznych laboratoriach i gabinetach stomatologicznych, wszędzie tam gdzie zastosowanie znajduje powietrze bez cząstek oleju.

Sprężarka powietrza 24l

Kompresor 24l to urządzenie, które pozwala na szybkie i skuteczne wykonywanie bardziej wymagających prac w warsztacie lub w domu. W naszym sklepie ABC Kompresory oferujemy szeroki wybór różnych sprężarek 24-litrowych, które charakteryzują się wysoką mocą i wydajnością, a tym samym gwarantują niezawodność i wygodę użytkowania.

Dzięki lekkiej konstrukcji, sprężarki powietrza 24l są zwykle kompaktowe i łatwe w transporcie, co umożliwia ich wykorzystanie w wielu miejscach, bez względu na to, czy pracujesz w domu, czy w profesjonalnym warsztacie. Kompresor ze zbiornikiem o pojemności 24 litrów pozwala na rzadsze uruchamianie silnika, co ma pozytywny wpływ na jego żywotność.

Kompresor powietrza 24 litry

Kompresory 24 litry są uniwersalne i mogą być wykorzystywane w wielu pracach, takich jak malowanie, prace tapicerskie bądź pompowanie opon. Przy wyborze odpowiedniego kompresora 24l warto zwrócić uwagę na moc silnika, ciśnienie i wydajność, aby zapewnić sobie optymalne warunki pracy i zadowolenie z zakupu.

Skontaktuj się z nami – pomożemy wybrać odpowiednią sprężarkę 24 litry i osprzęt do sprężarek.

Zobacz pozostałe kategorie:

Kompresor 50l
Kompresor 100l
Kompresor 150l
Kompresor 200l
Kompresor 270l
Kompresor 500l
Kompresor bezolejowy

Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 6 ocen