W tej kategorii jest: 11 produktów
Pokazano 1 - 11 z 11 produktów

Zawory zwrotne

Pokazano 1 - 11 z 11 produktów

Zawór zwrotny do sprężarki

Zawór zwrotny do sprężarki pozwala na kierowanie powietrza tylko w pożądanym kierunku i nie dopuszczają do powrotu sprężonego powietrza do wyłącznika ciśnieniowego i sprężarki. Zawory zwrotne do kompresora dostępne w naszym sklepie.

W przypadku awarii kompresora, zawór zwrotny sprężarki zamyka się automatycznie, co zapobiega powrotowi powietrza lub gazu z powrotem do komory kompresji. Zawór zwrotny zapewnia większe bezpieczeństwo pracy i chroni kompresor przed uszkodzeniami.

Zawór zwrotny kompresora jest niezwykle ważnym elementem, który ma kluczowe znaczenie dla wydajności i bezpieczeństwa kompresora.

Zawór zwrotny kompresora

Dzięki zastosowaniu zaworu zwrotnego do kompresora można zapewnić kontrolę przepływu sprężonego powietrza w wybranym kierunku. Zawory zwrotne sprężarki działają automatycznie, niezależnie od dodatkowych sygnałów. W naszym sklepie oferujemy zawory zwrotne do kompresora wykonane z mosiądzu, materiału cechującego się wysoką odpornością na korozję. Posiadamy szeroki wybór zaworów zwrotnych do sprężarek o popularnych średnicach przyłącza.

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 7 ocen