W tej kategorii jest: 331 produktów
Pokazano 1 - 18 z 331 produktów

Kompresor śrubowy

Pokazano 1 - 18 z 331 produktów

Kompresor, kompresor śrubowy

Kompresor śrubowy,  Fiac

Kompresory śrubowe

Kompresory śrubowe do 15 kW najczęściej w zwartej, kompaktowej zabudowie. Kompresory zabudowane na zbiorniku powietrza z osuszaczem ziębniczym.
Sprężarki śrubowe możemy podzielić na:

  • Sprężarki śrubowe olejowe
  • Sprężarki śrubowe bezolejowe 

Sprężarki śrubowe w ofercie ABC kompresory to urządzenia wyprodukowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie pneumatyki. Posiadamy w sprzedaży kompresory śrubowe Atlas Copco, Gudepol, Fini, Fiac.
Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni do potrzeb kompresor śrubowy. Każda sprężarka śrubowa produkowana jest na zamówienie i dostarczana do klienta na koszt dostawcy. Dostarczamy kompresory śrubowe bezpośrednio od producentów. 

Kompresor, sprężarki śrubowe Fia

kompresor śrubowyKompresor

Sprężarki śrubowe Fiac gwarantują nieustanną dostawę powietrza pod stałym ciśnieniem powietrza bez ograniczeń czasowych. Oferowane kompresory śrubowe obejmują szereg rozwiązań gotowych do zastosowania zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i małych firmach. 

Nowa seria Kompresorów śrubowych Fiac to rozszerzona oferta o gamę nowoczesnych wyciszonych sprężarek śrubowych serii New Silver. To nowoczesne generatory sprężonego powietrza od 3 do 100 KM, łatwe w obsłudze i w konkurencyjnych cenach. Zalety Sprężarek Śrubowych NEW SILVER: serwis na terenie całego kraju. Materiały eksploatacyjne dostępne od ręki. Czytelny panel sterowania, światowa marka, wysoka współczynnik sprawności. Zwarta zabudowa, odzysk ciepła, możliwość podłączenia wielu urządzeń (kaskada). Kompresory śrubowe Fiac z osuszaczem ziębniczym. Możliwość zainstalowania falownika (opcja). Przeglądy okresowe co rok lub 3000 godzin, gwarancja.

Kompresor śrubowy olejowy z serii DR to nowoczesne rozwiązanie z napędem bezpośrednim. Kompresory te są odpowiedzią na energooszczędne wymagania uzyskania sprężonego powietrza. Eliminacja strat na przekładni pasowej, bardzo niska prędkość obrotowa wirnika. Elektroniczne sterowanie zastosowane przy budowie Air Energy Control 3+ gwarantują niezawodność i długą pracę bez problemów oraz niskie koszty eksploatacji. 

Kompresor śrubowy Airblok seria SD to kompresory z falownikiem. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, prowadzące do obniżenia kosztów energii. Falownik jest w stanie regulować prędkość obrotową silnika elektrycznego. Tym samym następuje regulacja prędkości zespołu śrubowego, w zależności od zmiennego zapotrzebowania na sprężone powietrze. 

Najnowsze sprężarki śrubowe serii Airblok są rezultatem analizy wymagań współczesnego przemysłu. Niezawodne sprężarki śrubowe, łatwe w użyciu z minimalną obsługą eksploatacyjną. Sprężarki śrubowe AIRBLOK wyposażone są w moduły śrubowe niemieckiej firmy ROTORCOMP oraz automatykę sterowania firmy ABB i GRUNDFOSS. Stanowią źródło zasilania zakładów produkcyjnych w sprężone powietrze. Dzięki ich niezawodności, wydajności, oszczędność energii, niskiemu poziomowi hałasu i minimalnym kosztom utrzymania, należą do najlepszych na świecie.

Do szeregu ich zalet należy zaliczyć: brak swobodnych sił masowych (wirujące części są wyważone, praca sprężarki nie wywołuje drgań). Niskie obroty modułu sprężania, a co za tym idzie zmniejszone zużycie części pracujących. Cichą pracę, wysoką jakość sprężonego powietrza oraz bardzo niski koszt serwisu eksploatacyjnego. Sprężarki śrubowe AIRBLOK produkowane są w typoszeregach:

  • AIRBLOK 102-1520 BD; 7,5, 11, 15, 18,5 22, 30,37, 45, 75, 90 kW z przełożeniem pasowym
  • AIRBLOK 202-1252 BD-SD; 15, 18,5, 22, 30, 37, 45, 55, 75, 90 kW przełożeniem pasowym z inwerterem
  • AIRBLOK 752-1252 DR; 55, 75, 90 kW z napędem bezpośrednim
  • AIRBLOK 752-1252 DR-SD; 55, 75, 90 kW z napędem bezpośrednim z inwerterem

Zastosowanie Falownika o zmiennej prędkości obrotowej zapewnia optymalną wydajność prze minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Zintegrowany osuszacz ziębniczy z kompresorem śrubowym gwarantuje dostawę suchego powietrza zgodnie z normą ISO 8573.1/4. Zastosowanie zintegrowanego osuszacza powietrza zapobiega kondensacji wody i korozji w sieci oraz długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie elementu wykonawczego.

Sprężarki śrubowe Gudepol 

Firma GUDEPOL wytwarza kompresory śrubowe w szerokiej gamie modyfikacji o zróżnicowanych parametrach. W ofercie ABC Kompresory znajdują się zarówno modele stacjonarne, jak i zabudowane na zbiorniku powietrza. W naszym sklepie dostępne są kompresory o mocy od 2,2 KW do 45 KW, co pozwala osiągnąć wydajność od 320 l/min do 7300 l/min (ciśnienie robocze 8-13 bar).

Do atutów tych urządzeń zaliczamy między innymi doskonały stosunek ceny do możliwości wykorzystania oraz wysoka jakość urządzeń. Zastosowanie zaawansowanej technologii modułu śrubowego połączonego z elektronicznym modułem sterującym przekłada się na oszczędną i komfortową pracę. Kompresory śrubowe są wyposażone w nowoczesny panel sterujący, który przekazuje użytkownikowi informacje dotyczące pracy urządzenia.

Zaprojektowane przez firmę GUDEPOL kompresory śrubowe olejowe i bezolejowe to urządzenia bezobsługowe. Objęte są pełną automatyzacją w zakresie funkcjonowania. Są niezawodne i posiadają wieloletnią gwarancję. Dodatkowo możemy wyposażyć kompresory śrubowe w stację przygotowania powietrza (składającą się z osuszacza ziębniczego i zestawu filtrującego). Zastosowanie filtrów pozwala na uzyskiwane powietrza o najwyższej jakości.

Sprężarki śrubowe produkowane przez firmę GUDEPOL spełniają wszystkie, nawet najbardziej surowe wymagania obowiązujące w państwach Unii Europejskiej. Poświadczeniem tego jest certyfikat jakości ISO, jaki firma uzyskała w 2000 roku.

Dostarczamy kompresory śrubowe olejowe i bezolejowe kurierem do każdego miejsca w Polsce. Nasze sprężarki śrubowe pracują między innymi w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Zakopanym, Przemyślu, Krakowie, Katowicach, Opolu, Lublinie, Rzeszowie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Kompresor śrubowy
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 8 ocen