W tej kategorii jest: 9 produktów
Pokazano 1 - 9 z 9 produktów

Sprężarki stomatologiczne

Pokazano 1 - 9 z 9 produktów

Kompresory stomatologiczne

ABC Kompresory to sklep internetowy oferujący szeroki wybór kompresorów stomatologicznych. W naszej ofercie znajdziesz wysokowydajne i cicho pracujące sprężarki denstystyczne, które są niezbędnym elementem w każdym gabinecie stomatologicznym.

Czym jest kompresor stomatologiczny?

Kompresor stomatologiczny, inaczej nazywany również sprężarką stomatologiczną, jest to urządzenie, które zasila unit stomatologiczny, jak również cały osprzęt w sprężone powietrze. Dzięki temu końcówki stomatologiczne mogą prawidłowo funkcjonować. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie kompresory stomatoloczine bezolejowe, które nie zanieczyszczają środowiska pracy, a poza tym nie zawierają oparów oleju, które mogą być szkodliwe dla pacjentów.

Gdzie powinna stać sprężarka dentystyczna?

Kompresor stomatologiczny powinien stać w suchym miejscu, które w każdej chwili można przewietrzyć, aby uniknąć skraplania się wody, a przy tym zabezpieczyć jego funkcjonowanie. Ważne jest również, aby przewód łączący sprężarkę dentystyczną z unitem nie przylegał do zimnego betonu ze względu na to, że w momencie, gdy ciepłe powietrze z kompresora zetknęłoby się z zimnym betonem, mogłoby się zacząć skraplać.

Kompresor do unitu stomatologicznego – jaki będzie najlepszy?

Wybierając kompresor do unitu stomatologicznego, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych parametrów, takich jak wydajność, głośność, ciśnienie oraz pojemność zbiornika. W ofercie naszego sklepu internetowego ABC Kompresory znajdziesz sprężarki stomatologiczne, które zapewniają odpowiednie zasilanie tego sprzętu, a także zawierają osuszacz, umożliwiający skuteczne usunięcie gromadzącej się w sprężarce wody.

Czy sprężarka stomatologiczna jest bezpieczna?

Sprężarka stomatologiczna bezolejowa jest uważana za bezpieczną w gabinecie stomatologicznym ze względu na to iż jej główną zaletą jest brak konieczności stosowania oleju, co eliminuje ryzyko wdychania olejowych oparów i zanieczyszczeń, które mogą być szkodliwe dla zdrowia pacjenta i personelu medycznego.


Kompresory dentystyczne bezolejowe są również bardziej ekonomiczne w długim okresie użytkowania, ponieważ wymagają mniej konserwacji i serwisu niż ich odpowiedniki olejowe. Warto jednak pamiętać, że wybierając kompresor stomatologiczny bezolejowy, należy wybierać renomowane marki i produkty zgodne z normami bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego.

Kompresor dentystyczny w ABC Kompresory

Wybierając kompresor dentystyczny w naszym sklepie online, masz pewność, że powietrze, które produkuje, jest czyste, a także nie zawiera oparów oleju. Kompresor dentystyczny bezolejowy pracuje niezwykle wydajnie i gwarantuje odpowiednie zasilanie urządzeń stomatologicznych. W ofercie naszego internetowego sklepu ABC Kompresory znajdziesz bardzo cicho pracujące kompresory dentystyczne, które redukują poziom hałasu, co jest szczególnie ważne w gabinecie stomatologicznym, gdzie pacjenci potrzebują spokojnej oraz w pełni bezstresowej atmosfery.

Zapewniamy, że nasze kompresory stomatologiczne to urządzenia najwyższej jakości, które zapewnią niezawodne działanie w Twoim gabinecie stomatologicznym. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz sprężarkę dentystyczną , która spełni wszystkie Twoje wymagania. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferujemy sprężarki stomatologiczne ( bezolejowe ) z emaliowanym zbiornikiem .

Wszystkie kompresory dentystyczne są produkcją włoskiej firmy FIAC. Zapewniamy bezpieczną i bezawaryjną pracę.

Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 8 ocen