ABC KOMPRESORY - zaufały nam już tysiące klientów


Firma ABC KOMPRESORY
rozpoczęła swoją działalność 2015 roku w Tychach. 
Nawiązaliśmy współpracę z Włoskim producentem urządzeń pneumatycznych Fiac, który jest znanym i cenionym Europejskim producentem, wchodzącym w skład grupy AtlasCopco

Zaczynaliśmy jako jedyny importer produkowanych przez Fiac kompresorów śrubowych oraz kompresorów tłokowych dla AEG/Electrolux.
Po wejściu na Polski rynek z kompresorami AEG błyskawicznie rozwijaliśmy naszą ofertę o produkty kolejnych producentów.

Kluczowym asortymentem naszego sklepu stały się kompresory tłokowe i kompresory śrubowe.

Uzupełnieniem naszej podstawowej oferty są zbiorniki powietrza, armatura pneumatyczna, systemy uzdatniania sprężonego powietrza, kompresory przemysłowe oraz stomatologiczne.

Od 2021 ABC KOMPRESORY w swojej ofercie posiada kompresory znanego światowego producenta Atlas Copco, którego jesteśmy partnerem handlowym, co świadczy o mocnej pozycji i dużym zaufaniu dla naszej firmy.

W naszej ofercie znajdują się sprężarki tłokowe olejowe oraz bezolejowe, sprężarki wysokociśnieniowe, sprężarki śrubowe olejowe i bezolejowe o dużej mocy. 
Katalogi naszych dostawców są do pobrania na naszej stronie. Można tam znaleźć dodatkowe informacje na temat ofertowanego przez nas asortymentu. 

Nasi specjaliści czekają na was pod telefonem i pomogą dobrać odpowiedni kompresor dostosowany do indywidualnych potrzeb.  

Sklep ABC kompresory: kompresory tłokowe, sprężarki śrubowe - produkty najwyższej jakości

Nasza oferta obejmuje kompresory powietrza znanych Europejskich producentów:

Atlas Copco
Adler
Airpress
Fiac
Fini
Gudepol
Gentilin

Obecnie realizujemy dostawy kompresorów śrubowych o dowolnej mocy i w konfiguracji zależnej od potrzeb konkretnego projektu.

Nasze kontakty z producentami pozwalają na zamawianie i dostawę kompresora bezpośrednio z magazynu lub skrócenie terminu wykonania zamówionego kompresora do minimum.
Najbardziej popularne kompresory śrubowe posiadamy na stanie magazynowym.

Popularne kompresory śrubowe z naszej oferty:

Kompresory solo/wolnostojące/ o mocy od 2,2 kW do 100 kW
kompresory zabudowane na zbiorniku o mocy od 2,2 kW do 20 kW
kompresory zabudowane na zbiorniku z osuszaczem o mocy od 2,2 kW do 20 kW

Sprężarki tłokowe dostarczane są w zależności od producenta z własnego magazynu lub bezpośrednio od producenta.

Popularne sprężarki tłokowe w naszej ofercie:

sprężarki tłokowe o mocy od 0,7 kW do 11 kW
sprężarki olejowe
sprężarki olejowe o napędzie pasowym
sprężarki olejowe o napędzie bezpośrednim
sprężarki bezolejowe
sprężarki łopatkowe

Wszystkie dostarczane kompresory objęte są gwarancją w zależności od producenta. Sprężarki tłokowe od 12 do 24 miesięcy. Kompresory śrubowe to gwarancja od 24 miesięcy do 5 lat.

Nowa linia kompresorów tłokowych ABC Kompresory

Wprowadzamy do sprzedaży sprężarki tłokowe wyprodukowane na zlecenie naszej firmy przez Włoskiego producenta. Sprężarki tłokowe zostały opisane nazwą naszej firmy "ABC KOMPRESORY"

GG 28-50-255/230 V
GG 28-50-255/400 V
GG 28-100-270/230 V
GG 28-100-350/400 V
GG 28-150-350/230 V
GG 28-150-350/400 V
GG 38-200-475/230 V
GG 38-200-475/400 V
GG 49-200-515/400 V
GGC 28-24-320/230 V
GGC 38-50-475/230 V
GG 59-270-650/400 V
GG 60-270-830/400 V

Sprężarki tłokowe nowej linii GG ABC KOMPRESORY są objęte gwarancją naszej firmy przez 2 lata. To my wykonujemy serwis gwarancyjny oraz serwis pogwarancyjny. Zapraszamy na stronę sklepu gdzie można zapoznać się z danymi technicznymi kompresorów z nowej linii.

Instalacja pneumatyczna

W swojej ofercie posiadamy wszystkie niezbędne elementy do budowy nowej oraz modernizacji instalacji pneumatycznych.
ABC KOMPRESORY w chwili obecnej wykonuje instalacje pneumatyczne od podstaw, zaczynając od instalacji kompresora poprzez linię doprowadzającą sprężone powietrze, system uzdatniania wraz z filtrami, seperatorem i osuszaczem adsorbcyjnym powietrza.
Nasze doświadczenie oraz wiedza jaką zdobyliśmy w czasie działalności ABC KOMPRESORY to gwarancja wykonania wszelkich prac związanych z instalacją kompresora w sposób profesjonalny i w ustalonym terminie.

Narzędzia pneumatyczne

Do pełnego wykorzystania sprężonego powietrza potrzebne są narzędzia pneumatyczne. Nasza oferta w najbliższym czasie zostanie poszerzona o klucze udarowe, pistolety, młotki, wkrętaki, nasadki szlifierki ,nitownice, polerki i inny niezbędny drobny asortyment.
Naszym celem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta.
Każdy kontakt z naszymi specjalistami to wyczerpująca i pełna informacja oraz dobór odpowiedniego kompresor do wskazanych przez Klienta zadań.

ABC KOMPRESORY wspiera aktywnie Tyski Sport i jest zaufanym partnerem GKS TYCHY. Kładziemy duży nacisk na wsparcie rozwoju młodzieży w grach zespołowych.

Jesteśmy wyróżnieni również Laurem Godnego Dostawcy.

Nasza dewiza to zadowolony klient z dostarczonego wysokiej jakości kompresora w konkurencyjnej cenie.

Oferujemy różne opcje płatności możliwości takich jak przedpłata, płatność kurierowi oraz terminy płatności dla stałych klientów.