raty przez internet leasing przez internet

ABC KOMPRESORY  to sprężone powietrze i wszystko co je wytwarza, czyli kompresory tłokowe, kompresory śrubowe oraz uzdatnia i magazynuje sprężone powietrze jak filtry, osuszacze ziębnicze, osuszacze adsorbcyjne, zbiorniki powietrza. Aby dostarczyć sprężone powietrze potrzebna jest  nowoczesna instalacja sprężonego powietrza wyposażona w wysokiej klasy armaturę. 

ABC KOMPRESORY projektuje nowe i modernizuje istniejące instalacje sprężonego powietrza. Instalujemy dostarczane kompresory. Do pełnego wykorzystania sprężonego powietrza potrzebne są narzędzia pneumatyczne. Nasza oferta w najbliższym czasie zostanie poszerzona o  klucze udarowe, pistolety, młotki, wkrętaki, nasadki szlifierki ,nitownice, polerki i inny niezbędny drobny asortyment. Naszym celem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta. Każdy kontakt z naszymi specjalistami to wyczerpująca i pełna informacja oraz dobór odpowiedniego kompresor do wskazanych przez Klienta zadań.

ABC KOMPRESORY rozpoczyna swoją działalność 2015 roku od nawiązania współpracy z Włoskim producentem urządzeń pneumatycznych Fiac. Fiac to znany i ceniony Europejski producent który obecnie wchodzi w skład AtlasCopco.  Zaczynaliśmy jako jedyny importer produkowanych przez Fiac kompresorów śrubowych oraz kompresorów tłokowych AEG. Po wejściu na Polski rynek z kompresorami AEG błyskawicznie rozwijaliśmy naszą ofertę o kolejnych producentów kompresorów. Kluczowym asortymentem naszej oferty stały się kompresory tłokowe i kompresory śrubowe znanych Europejskich producentów narzędzia oraz armatura pneumatyczna, systemy uzdatniania sprężonego powietrza.

Obecnie nasza oferta obejmuje kompresory powietrza producentów;

 •        AEG
 •        Adlre
 •        Airpress
 •        Airpol
 •        Fiac
 •        Fini
 •        Gudepol
 •        Gentylin
 •        Metabo
 •        Walter

 

Obecnie jesteśmy w stanie dostarczyć do klienta każdy kompresor. Nasze kontakty z producentami pozwalają na zamawianie i dostawę kompresora pod konkretne zamówienie. Nasze kontakty pozwalają na skrócenie terminu wykonania zamówionego kompresora do minimum. Najczęściej popularne kompresory śrubowe dostarczamy z zasobów magazynowych producentów lub z własnego magazynu.

Popularne kompresory śrubowe z naszej oferty;

 •        Kompresory solo/wolnostojące/ o mocy od 2,2 kW do 100 kW
 •        kompresory zabudowane na zbiorniku o mocy od 2,2 kW do 20 kW
 •        kompresory zabudowane na zbiorniku z osuszaczem o mocy od 2,2 kW do 20 kW

Sprężarki tłokowe dostarczane w zależności od producenta z własnego magazynu lub bezpośrednio od producenta. W przypadku sprężarek tłokowych czas od zamówienia do dostawy to max 48 godzin. Mamy bardzo elastyczne podejście do płatności i kilka możliwości takich jak przedpłata, płatność kurierowi oraz terminy płatności dla stałych klientów.

Popularne sprężarki tłokowe w naszej ofercie;

 •        sprężarki tłokowe o mocy od 0,7 kW do 11 kW
 •        sprężarki olejowe
 •        sprężarki olejowe o napędzie pasowym
 •        sprężarki olejowe o napędzie bezpośrednim
 •        sprężarki bezolejowe
 •        sprężarki łopatkowe

Wszystkie dostarczane kompresory objęte są gwarancją w zależności od producenta. Sprężarki tłokowe od 12 do 24 miesięcy. Kompresory śrubowe to gwarancja o 24 miesięcy do 5 lat.

W swojej ofercie posiadamy wszystkie niezbędne elementy do budowy nowej oraz modernizacji instalacji pneumatycznych. ABC KOMPRESORY w chwili obecnej wykonuje instalację pneumatyczną od podstaw zaczynając od instalacji kompresora poprzez linię doprowadzającą sprężone powietrze, system uzdatniania wraz z filtrami, seperatorem i osuszaczem adsorbcyjnym powietrza. Nasze doświadczenie oraz wiedza jaką zdobyliśmy w czasie działalności ABC KOMPRESORY to gwarancja wykonania wszelkich prac związanych z instalacja kompresora w sposób profesjonalny i w ustalonym terminie.

ABC KOMPRESORY wspiera aktywnie Tyski Sport i jest zaufanym partnerem GKS TYCHY. Kładziemy duży nacisk na wsparcie rozwoju młodzieży w grach zespołowych.

Jesteśmy wyróżnieni również Laurem Godnego Dostawcy.

Nasza dewiza to zadowolony klient z dostarczonego wysokiej jakość kompresora w konkurencyjnej cenie.

Opis seoo;

kompresory śrubowe do piaskarki i piaskowania. sprężone powietrze. przewody pneumatyczne. Malowanie sprężonym powietrzem. kompresor do malowania. sprężarki powietrza pasowe. olejowe kompresory do warsztatu. sprężarki warsztatowe do pompowania kół. nowoczesne kompresory powietrza. kompresor europejskiego producenta. sprężarki Poznań. kompresory Toruń. tynkowanie natryskowe.

Kompresor przenośny do tynkowania. tynki strukturalne. sprężarka do nakładania tynków. sprężarka bezolejowa do gabinetu dentystycznego. sprężarka do  nitownicy. kompresor do pistoletu. sprężarka do gwoździarki. Najlepsze kompresory. Tania sprężarka powietrza. Kompresor do malowania mebli. Kompresor lakierniczy. Jaki kompresor wybrać. Szczecin kompresory sprężarki. Nowe sprężarki Kraków.

Częstochowa kompresor, sprężarka. Olsztyn sprężarki powietrza, kompresory. Nowoczesne kompresory do natrysku tynku. Malowanie sprężonym powietrzem. Dostępne kompresory. Kompresory bezolejowe. Sprężarki dla przemysłu. Przemysłowe kompresory śrubowe. kompresory ciche. Ciche sprężarki powietrza do gabinetu. Sprężarka 100 l. sprężarka powietrza 150 l. Kompresor 200 l. nowa sprężarka 300 l. Kompresor olejowy 250 l.

Zbiornik powietrza o pojemności 500 l. Uzbrojenie zbiornika 1000 l.  Najlepsza sprężarka 200 l. Tanie kompresory olejowe. Dobry kompresor powietrza, Przewody pneumatyczne Warszawa. Inowrocław sprężarki, kompresory powietrza. Przewoźny kompresor do malowania Puławy. Lublin sprężarki olejowe, sprężarki do warsztatu. Kraków pneumatyka siłowa, sprężarki powietrza. Koszalin zbiornik powietrza, sprężarka.

Zielona Góra kompresory śrubowe, sprężarki. Wałbrzych sprężarki do malowania , tani kompresor powietrza. Nowoczesne sprężarki Olsztyn. Bydgoszcz przewody pneumatyczne, sprężarki, kompresor. Pneumatyka siłowa, zbiorniki powietrza. Zbiornik powietrza do gromadzenia sprężonego powietrza. Zastosowanie sprężonego powietrza do napędzania narzędzi pneumatycznych. Malowanie przy pomocy sprężonego powietrza. Zastosowanie kompresora w przemyśle.

Sklep z narzędziami pneumatycznymi Lublin. Jaki kompresor do malowania z polski. Polskie sprężarki powietrza. Koszalin gdzie kupić kompresor. Malowanie przy pomocy sprężonego powietrza. Jaki kompresor do tynków. Opole gdzie kupić sprężarkę powietrza.  Bydgoszcz kompresory powietrza do warsztatu samochodowego. Kompresory Polskich producentów. Narzędzia pneumatyczne do warsztatu i wulkanizacji.