raty przez internet leasing przez internetW tej kategorii jest: 282 produktów
Pokazano 1 - 18 z 282 produktów

Kompresory śrubowe

Pokazano 1 - 18 z 282 produktów

Kompresory śrubowe

Sprężarki śrubowe

Konstruktorzy sprężarek śrubowych dążą do jak najbardziej kompaktowych rozmiarów i maksymalnego zwiększenia wydajności.
Sprężarki śrubowe możemy podzielić na:

  • Sprężarki śrubowe olejowe
  • Sprężarki śrubowe bezolejowe 

Sprężarki śrubowe w ofercie ABC kompresory to urządzenia wyprodukowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie pneumatyki. Posiadamy w sprzedaży kompresory śrubowe Atlas Copco, Gudepol, Fini, Fiac.
Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni do potrzeb kompresor śrubowy. Każda sprężarka śrubowa produkowana jest na zamówienie i dostarczana do klienta na koszt dostawcy. Dostarczamy kompresory bezpośrednio od producentów. 

Sprężarki śrubowe Fia

Sprężarki śrubowe Fiac gwarantują nieustanną dostawę powietrza pod stałym ciśnieniem bez ograniczeń czasowych. Oferowane kompresory śrubowe obejmują szereg rozwiązań gotowych do zastosowania zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i małych firmach. 

Nowa seria Kompresorów śrubowych Fiac to rozszerzona oferta o gamę nowoczesnych wyciszonych sprężarek śrubowych serii New SilverTo nowoczesne generatory sprężonego powietrza od 3 do 100 KM, łatwe w obsłudze i w konkurencyjnych cenach. Zalety Sprężarek Śrubowych NEW SILVER: serwis na terenie całego kraju, materiały eksploatacyjne dostępne od ręki, czytelny panel sterowania, światowa marka, wysoka współczynnik sprawności, zwarta zabudowa, odzysk ciepła, możliwość podłączenia wielu urządzeń (kaskada), możliwość zainstalowania falownika (opcja), przeglądy okresowe co rok lub 3000 godzin, gwarancja.

Kompresory śrubowe Fiac Airblok z serii DR to nowoczesne rozwiązanie z napędem bezpośrednim. Kompresory te są odpowiedzią na energooszczędne wymagania uzyskania sprężonego powietrza. Eliminacja strat na przekładni pasowej, bardzo niska prędkość obrotowa wirnika i elektroniczne sterowanie zastosowane przy budowie Air Energy Control 3+ gwarantują niezawodność i długą pracę bez problemów oraz niskie koszty eksploatacji. 

Kompresor śrubowy Airblok seria SD to kompresory z falownikiem. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, prowadzące do obniżenia kosztów energii. Falownik jest w stanie regulować prędkość obrotową silnika elektrycznego, tym samym następuje regulacja prędkości zespołu śrubowego, w zależności od zmiennego zapotrzebowania na sprężone powietrze. 

Najnowsze sprężarki śrubowe serii Airblok są rezultatem analizy wymagań współczesnego przemysłu tj. silne, niezawodne, łatwe w użyciu z minimalną obsługą eksploatacyjną. Sprężarki AIRBLOK wyposażone są w moduły śrubowe niemieckiej firmy ROTORCOMP oraz automatykę sterowania firmy ABB i GRUNDFOSS. Stanowią źródło zasilania zakładów produkcyjnych w sprężone powietrze. Dzięki ich niezawodności, wydajności, oszczędność energii, niskiemu poziomowi hałasu i minimalnym kosztom utrzymania, należą do najlepszych na świecie.

Do szeregu ich zalet należy zaliczyć: brak swobodnych sił masowych (wirujące części są wyważone, praca sprężarki nie wywołuje drgań), niskie obroty modułu sprężania, a co za tym idzie zmniejszone zużycie części pracujących, cichą pracę, wysoką jakość sprężonego powietrza oraz bardzo niski koszt serwisu eksploatacyjnego. Sprężarki śrubowe AIRBLOK produkowane są w typoszeregach:

  • AIRBLOK 102-1520 BD; 7,5, 11, 15, 18,5 22, 30,37, 45, 75, 90 kW z przełożeniem pasowym
  • AIRBLOK 202-1252 BD-SD; 15, 18,5, 22, 30, 37, 45, 55, 75, 90 kW przełożeniem pasowym z inwerterem
  • AIRBLOK 752-1252 DR; 55, 75, 90 kW z napędem bezpośrednim
  • AIRBLOK 752-1252 DR-SD; 55, 75, 90 kW z napędem bezpośrednim z inwerterem

Dostępne są bardzo ciche sprężarki śrubowe ze sterowaniem wariatora prędkości z możliwością zastosowania osuszacza powietrza.
Sprężarka o zmiennej prędkości obrotowej zapewnia optymalną wydajność prze minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Zintegrowany osuszacz ziębniczy z kompresorem śrubowym gwarantuje dostawę suchego powietrza zgodnie z normą ISO 8573.1/4. Zastosowanie zintegrowanego osuszacza powietrza zapobiega kondensacji wody i korozji w sieci oraz długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie elementu wykonawczego.

Sprężarki śrubowe Gudepol 

Firma GUDEPOL wytwarza kompresory śrubowe w szerokiej gamie modyfikacji oraz o zróżnicowanych parametrach. W ofercie ABC Kompresory znajdują się zarówno modele stacjonarne, jak i na zbiorniku. W naszym sklepie dostępny jest sprzęt o mocy od 2,2 KW do 45 KW, co pozwala osiągnąć wydajność od 320 l/min do 7300 l/min (ciśnienie robocze 8-13 bar).Do głównych atutów tych urządzeń zaliczyć można między innymi doskonały stosunek ceny do możliwości wykorzystania oraz jakości urządzeń a także zastosowanie zaawansowanej technologii modułu śrubowego połączonego z elektronicznym modułem sterującym, co przekłada się na oszczędną i komfortową pracę. Sprzęt jest wyposażony w nowoczesny panel sterujący, który przekazuje użytkownikowi informacje dotyczące pracy urządzenia. Zaprojektowane przez firmę GUDEPOL kompresory to urządzenia bezobsługowe, które objęte są pełną automatyzacją w zakresie funkcjonowania. Posiadają wieloletnią gwarancję, która świadczy o ich wysokiej niezawodności. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia sprzętu przez właściciela w stację przygotowania powietrza (składającą się z osuszacza i zestawu filtrującego), dzięki czemu uzyskiwane jest powietrze najwyższej jakości. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom sprężarki śrubowe produkowane przez firmę GUDEPOL spełniają wszelkie, nawet najbardziej surowe wymagania jakościowe obowiązujące w państwach Unii Europejskiej. Poświadczeniem tego jest certyfikat jakości ISO, jaki firma uzyskała w 2000 roku.

Dostarczamy kompresory kurierem do każdego miejsca w Polsce. Nasze sprężarki pracują między innymi w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Zakopanym, Przemyślu, Krakowie Katowicach, Opolu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Kompresory śrubowe
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 8 ocen