raty przez internet leasing przez internetW tej kategorii jest: 218 produktów
Pokazano 1 - 18 z 218 produktów

Kompresory tłokowe

Pokazano 1 - 18 z 218 produktów

Kompresory, sprężarki tłokowe

Oferowane kompresory tłokowe w naszym sklepie to produkty znanych Europejskich producentów. Każdy kompresor tłokowy z oferty to najwyższa jakość wykonania oraz pewność niezawodnej pracy. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów i służymy pomocą w doborze odpowiedniego kompresora. Zdajemy sobie sprawę iż nie każdy klient może wiedzieć jaki kompresor powinien zastosować w swojej firmie do uruchamiania urządzeń. Dlatego służymy pomocą w doborze i pomagamy w uruchamianiu dostarczanych przez nas kompresorów. W asortymencie naszej firmy, niezależnie od charakteru i przeznaczenia, jest pewien wspólny element. chodzi o wysoką jakość, którą producenci tych urządzeń gwarantują przy każdym egzemplarzu. Niezależnie od tego, czy chcesz wybrać kompresory olejowe czy  kompresory bezolejowe. Jesteśmy doświadczoną firmą i współpracujemy ze sprawdzonymi na rynku producentami, dlatego warto wybrać kompresor  tłokowy z naszej oferty. Jeśli nie jesteś do końca przekonany, który wybrać, żaden problem. wystarczy skontaktować się z nami, my na podstawie rozmowy z tobą, zadbamy, aby dobrać kompresor sprężonego powietrza dla twojego indywidualnego zapotrzebowania. Wszystko załatwisz z łatwością i w krótkim czasie, Na stronie produktu opisaliśmy bardzo dokładnie sprężarki pod kątem możliwości i cech, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę. Wieloletnie doświadczenie na rynku, w tej branży, a także w handlu, przekłada się na unikalne podejście do klientów. Po prostu, rozumiemy potrzeby naszych kupujących, nieważne jaki kompresor powietrza wybierzesz, z nami będzie to zakup przemyślany.

Jeśli potrzebujesz fachowej porady, porównania modeli czy jakiegokolwiek innego technicznego wsparcia, wystarczy nas o tym poinformować. Dla nas kontakt z klientem to coś więcej, niż tylko odpowiadanie na pytania. Dbamy o relacje, dlatego też kompresor powietrza, który kupisz u nas, zostanie wybrany bardzo starannie. Kupując kompresor olejowy u nas, masz gwarancję co do takich kwestii jak: wybór najlepszego sprzętu, niezawodne działanie kompresora, wsparcie i doradztwo, optymalne użytkowanie.Wybierz wydajny kompresor powietrza z naszego asortymentu. W naszej firmie masz pewność doskonałego zakupu, dopasowanego do potrzeb indywidualnych. Zapraszamy, wybierz kompresor dwutłokowy lub inne rozwiązanie. w przypadku każdego produktu w asortymencie, zapewniamy w pełni swobodne użytkowanie. mamy pewność, że zakupy pod tym adresem będą prowadzić do wyboru wyłącznie skutecznych oraz dopasowanych rozwiązań. Poszerzamy nieustannie ofertę sklepu o kompresor dwustopniowy znanych krajowych producentów i tak w cenach katalogowych proponujemy sprężarki GudePol, sprężarki Fini; sprężarki Fiac; sprężarki AirBestCompressor; sprężarki Airpress. Naszym celem jest aby w sklepie znalazły się kompresory olejowe wszystkich czołowych producentów. Na wszystkie oferowane sprężarki udzielamy gwarancji producenta. serwis na sprzedawane kompresory tłokowe dostępny na terenie całego kraju. myślisz o zakupie sprężarki to dobrze trafiłeś.Wszystkie oferowane w naszym sklepie sprężarki objęte są gwarancją producenta przy czym kompresory dwustopniowe AEG/Electrolux posiadają gwarancję 24 miesięczną. Kompresory śrubowe AEG serii SC objęte 5 letnią gwarancją. Sprężarki tłokowe AirBestCompressor  objęte 24 miesięczną gwarancją. Pozostali producenci udzielają gwarancji od 12 do 24 miesięcy na swoje kompresory tłokowe. W naszym sklepie oferujemy sprężarki wielu producentów krajowych. jesteśmy jedynym bezpośrednim importerem sprężarek znanego włoskiego producenta narzędzi Fiac produkowanych dla AEG/Electrolux. Wprowadzamy nową linię kompresorów tłokowych Fiac t/z Black Fiac. ABC KOMPRESORY to firma korzystająca z doświadczenia znakomitych fachowców. 

Kompresory olejowe i bezolejowe

Sprężarki znamy od podstaw i dobierzemy odpowiedni kompresor do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. nasi doradcy są do waszej dyspozycji. W naszej ofercie kompresory olejowe powietrza gudepol. W sprzedaży jest sprężarka powietrza olejowa oraz sprężarka bezolejowa. W szerokiej ofercie gudepol posiada także sprężarki śruboweSprężarki gudepol objęte gwarancją producenta oraz serwisem na terenie całego kraju.Poszerzamy nieustannie ofertę sklepu o sprężarki znanych krajowych producentów. Dostępne są sprężarki Fini, Adler, Airpress Fiac, Gudepol, AirBestCompressor. W sklepie ABC KOMPRESORY dostępne są; pompy sprężarkowe, armatura pneumatyczna, zbiorniki powietrza. Wszystkie kompresory olejowe dostarczamy kurierem. Sprężarki tłokowe AEG, AirPressCompressor dostępne w sklepie w Tychy. pozostałe kompresory olejowe wysyłamy bezpośrednio od producentów. kompresory olejowe śrubowe produkowane na zamówienie, czas oczekiwania na kompresory olejowe śrubowe AEG to od 4 do 6 tygodni. sprężarki śrubowe krajowych producentów dostarczane od 1 do 3 tygodni.

Sprężarka dwutłokowa

Kompresory Tłokowe w asortymencie naszej firmy, niezależnie od przeznaczenia, łączy pewien wspólny element. To wysoka jakość, którą producenci tych urządzeń gwarantują przy każdym egzemplarzu. Niezależnie od tego, czy chcesz wybrać kompresory olejowe, kompresory bezolejowe o napędzie pasowym czy napędzie bezpośrednim to masz pewność że kompresor powietrza zakupiony w naszym sklepie to produkt znanego i cenionego producenta. Jesteśmy doświadczoną firmą, dlatego też warto wybrać kompresor sprężonego powietrza z naszej oferty. Jeśli nie jesteś do końca przekonany, który kompresor wybrać, żaden problem. wystarczy skontaktować się z nami, a my na podstawie rozmowy z tobą, zadbamy o to, aby dobrać kompresor powietrza dla twojego indywidualnego zapotrzebowania. Wszystko tutaj załatwisz z łatwością i w krótkim czasie, ponieważ opisaliśmy bardzo dokładnie produkty pod kątem specyfikacji. Nasze kompresory objęte gwarancja producentów i serwisem na terenie całego kraju. Oferowane przez nas kompresory to produkty znanych europejskich producentów.

Nasze kompresory tłokowe, kompresory śrubowe pracują w całej Polsce. Nie ma znaczenia gdzie musimy dostarczyć sprężarkę tłokową czy kompresor śrubowy. Kurierzy dostarczą i wyładują kompresor z samochodu w miejscu wskazanym przez odbiorcę. Przy odbiorze kompresora śrubowego czy sprężarki tłokowej należy w obecności kuriera sprawdzić stan opakowania. O ile mamy wątpliwości czy dany kompresor nie uległ uszkodzeniu podczas transportu należy w obecności kuriera otworzyć opakowani robiąc wcześniej zdjęcia ze śladami na kartonie. To samo dotyczy kompresora po otwarciu opakowania. Każdy wydajny kompresor przy odbiorze w obecności kuriera należy sprawdzić wzrokowo czy nie posiada uszkodzenia jakiemu mógł ulec podczas transportu. Kompresor przyjęty od kuriera bez zastrzeżeń nie podlega reklamacji na uszkodzenia jakim uległ podczas transportu. Zwracam się do kupujących o sprawdzenie sprężarki lub kompresora śrubowego i po stwierdzeniu uszkodzenia spisania w obecności kuriera protokołu uszkodzeń i dokumentacji zdjęciowej a w sytuacji gdy według użytkownika uszkodzenie uniemożliwia eksploatację kompresora odmowy jego przyjęcia.

Kompresory tłokowe
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 6 ocen