Kompresor śrubowy Gudepol VSI9-3G 11/08
Indeks: G3VI9/11/08
28 339,20 zł
Gudepol, wolnostojący kompresor śrubowy do zastosowań w przemyśle. Nowoczesny kompresor olejowy VSI9-3G 11/08 o mocy silnika 11 kW.
Podstawowe parametry
- Ciśnienie bar.
- 8
- Wydajność l/min
- 1900
- Wydajność m3/h
- 114
- Napięcie V
- 400/50/3
- Głośność dB
- 67
- Waga kg.
- 360
- Wymiary
- 119x72x0104
- Moc silnika kW
- 11
- Przyłącze "
- 3/4
Opis produktu
Kompresor śrubowy Gudepol VSI-3G
- Modułowa konstrukcja kompresora olejowego wolnostojącego, umożliwiła lepsze rozlokowanie komponentów. Co poprawiło system chłodzenia. Dzięki umieszczeniu, na nowej platformie przenoszenia napędu, jednostki sprężającej w sporym stopniu zmniejszony został stopień wibracji w kompresorze śrubowym.
- Kompresor VSI możemy na etapie produkcji wyposażyć:
w przemiennik częstotliwości (falownik), wymiennik ciepła a także w zdalne sterowanie przez podłączenie kompresora do systemu "Gudepol Chmura".
- Kompresor śrubowy olejowy VSI wyposażony jest w panel kontrolny. Nowej generacji mikroprocesorowy panel pozwala na łatwą oraz czytelną pracę kompresora. Układ w razie jakiejkolwiek nieprawidłowości pracy informuje na wyświetlaczu jaki to rodzaj usterki. W razie zagrożenia uszkodzenia kompresora, urządzenie automatycznie wyłącza się.
Na wyświetlaczu LCD przekazywane są informacje o:
- Ciśnieniu roboczym
- Zaistniałych usterkach urządzenia
-ilość łącznie przepracowanych godzin pod obciążeniem
-czas do przeglądu serwisowego
- Moduł śrubowy w kompresorze VSI jest wykonany z wysokiej jakości komponentów. Wysoka wydajność efektywna względem do mocy silnika. W kompresorze zostały zintegrowane filtry oraz separator oleju z modułem, dzięki czemu została zredukowana do minimum ilość połączeń podzespołami
- Silnik elektryczny kompresora, który charakteryzuje się: wysoką niezawodnością, cichą pracą a także brakiem drgań.
- W kompresorze śrubowym zastosowano dwu-funkcyjną chłodnicę. Chłodnica zapewnia optymalne warunki pracy w nawet najcięższych
warunkach pracy sprężarki. Dzięki chłodnicy wyjściowa temperatura powietrza w sieci pneumatycznej jest bardzo niska. Chłodnica kompresora wyposażona jest w wentylator sterowany przez panel kontrolny.
- Obudowa kompresora VSI posiada płyty dźwiękoizolacyjne wewnątrz obudowy. Dzięki czemu osiągnięto niską barierę hałasu 68 [dBA]