Kompresor śrubowy VSI9-3G 11/08 Zobacz większe

Kompresor śrubowy Gudepol VSI9-3G 11/08

Cena: 23 040,00 zł netto

Cena: 28 339,20 zł brutto

 


Gudepol, wolnostojący kompresor śrubowy do zastosowań w przemyśle. Nowoczesny kompresor olejowy  VSI9-3G 11/08 o mocy silnika 11 kW.
Opinie:
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 4 ocen

Nowy produkt

  • 11
  • 8
  • pasowy

- Modułowa konstrukcja kompresora olejowego wolnostojącego, umożliwiła lepsze rozlokowanie komponentów. Co poprawiło system chłodzenia. Dzięki umieszczeniu, na nowej platformie przenoszenia napędu, jednostki sprężającej w sporym stopniu zmniejszony został stopień wibracji w kompresorze śrubowym.

- Kompresor VSI możemy na etapie produkcji wyposażyć:

w przemiennik częstotliwości (falownik), wymiennik ciepła a także w zdalne sterowanie przez podłączenie kompresora do systemu "Gudepol Chmura".

- Kompresor śrubowy olejowy VSI wyposażony jest w panel kontrolny. Nowej generacji mikroprocesorowy panel pozwala na łatwą oraz czytelną pracę kompresora. Układ w razie jakiejkolwiek nieprawidłowości pracy informuje na wyświetlaczu jaki to rodzaj usterki. W razie zagrożenia uszkodzenia kompresora, urządzenie automatycznie wyłącza się.
Na wyświetlaczu LCD przekazywane są informacje o:
- Ciśnieniu roboczym
- Zaistniałych usterkach urządzenia
-ilość łącznie przepracowanych godzin pod obciążeniem
-czas do przeglądu serwisowego

- Moduł śrubowy w kompresorze VSI jest wykonany z wysokiej jakości komponentów. Wysoka wydajność efektywna względem do mocy silnika. W kompresorze zostały zintegrowane filtry oraz separator oleju z modułem, dzięki czemu została zredukowana do minimum ilość połączeń podzespołami


- Silnik elektryczny kompresora, który charakteryzuje się: wysoką niezawodnością, cichą pracą a także brakiem drgań.

- W kompresorze śrubowym zastosowano dwu-funkcyjną chłodnicę. Chłodnica zapewnia optymalne warunki pracy w nawet najcięższych
warunkach pracy sprężarki. Dzięki chłodnicy wyjściowa temperatura powietrza w sieci pneumatycznej jest bardzo niska. Chłodnica kompresora wyposażona jest w wentylator sterowany przez panel kontrolny.

- Obudowa kompresora VSI posiada płyty dźwiękoizolacyjne wewnątrz obudowy. Dzięki czemu osiągnięto niską barierę hałasu 68 [dBA]

Ciśnienie bar.8
Wydajność l/min1900
Wydajność m3/h114
Napięcie V400/50/3
Głośność dB67
Waga kg.360
Wymiary119x72x0104
Moc silnika kW11
Przyłącze "3/4