Pokazano 1 - 18 z 157 produktów
Pokazano 1 - 18 z 157 produktów

Atlas Copco


Jednym z kluczowych elementów uzupełniających naszą bogatą ofertę są kompresory tłokowe oraz śrubowe znanego, światowego producenta – Atlas Copco, którego jesteśmy zaufanym partnerem handlowym. Nasza działalność w segmencie techniki sprężonego powietrza została doceniona przez przedstawicieli Atlas Copco. Zostaliśmy zaproszeni do współpracy i w naszej ofercie znajdują się kompresory śrubowe oraz sprężarki tłokowe Atlas Copco. Sprężarki Atlas Copco w naszej ofercie dostarczane są bezpośrednio z fabryk z Belgii. Cechuje nas doświadczenie i pełen profesjonalizm w podejściu do każdego klienta.


Nasze kontakty z producentem pozwalają na realizację dostaw sprężarek o dowolnej mocy i konfiguracji, w zależności od potrzeb konkretnego projektu, bezpośrednio z magazynu lub w skróconym do minimum terminie wykonania. Zaufało nam już tysiące klientów!


Kompresor Atlas Copco


Oferujemy Państwu sprężarki śrubowe marki Atlas Copco – solidne i niezawodne. Zbudowane z wysokiej jakości podzespołów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, co stanowi gwarancję nieprzerwanego działania w temperaturach nawet do 46°C!


Produkty tego typu cechują przede wszystkim: • łatwość montażu i obsługi – dzięki specjalnej koncepcji plug-and-play wystarczy płaska podłoga, zasilanie i instalacja powietrza, aby w pełni korzystać z możliwości urządzenia.

 • Cicha praca – zastosowanie technologii obrotowego elementu śrubowego pozwala na znaczne ograniczenie wibracji, co niweluje poziom hałasu.

 • Wytrzymałość i niezawodność – wykorzystanie najwyższej jakości materiałów daje solidne źródło sprężonego powietrza i gwarancję żywotności.

 • Inteligentne oszczędzanie energii – wyposażenie kompresorów w panel sterowniczy Elektronikon minimalizuje koszt energii za pomocą inteligentnej technologii.

 • Zintegrowane układy uzdatniania powietrza – zastosowanie osuszacza i separatora oleju/wody chroni całą instalację.


Dostępne w naszej ofercie sprężarki tłokowe z napędem pasowym i smarowaniem olejowym to z kolei gwarancja wyjątkowo długiego okresu eksploatacji! Jako światowy lider w technice sprężania powietrza, firma Atlas Copco dostarcza kompresory z wolnoobrotowymi tłokami, które od lat znane są ze swojej trwałości i niezawodności! Dostępne w różnych wersjach i pojemnościach zbiorników w przedziale 27-500L, wyposażone w wolnoobrotowy element sprężający z chłodnicą końcową.


Kompresory Atlas Copco


Dlaczego warto wybrać kompresor Atlas Copco dostępny w naszym katalogu? Ponieważ wszystkie kompresory Atlas Copco to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o każdy detal! Sprężarki tłokowe Atlas Copco wyposażone są w wyłącznik ciśnieniowy, manometr kontrolny oraz zawór bezpieczeństwa i pracują w trybie automatycznym. Sprężarki śrubowe Atlas Copco natomiast posiadają inteligentny system zmniejszający koszty eksploatacyjne, a także mają mały wpływ na środowisko i niski poziom hałasu. Oferujemy Atlas Copco sprężarki o dowolnej mocy i konfiguracji w przystępnej cenie!


Sprężarka Atlas Copco


Na wszystkie sprężarki Atlas Copco dajemy 24 miesiące gwarancji. Zachęcamy do pobrania katalogu Atlas Copco dostępnego na naszej stronie, gdzie można znaleźć sprężarkę odpowiadającą własnym potrzebom. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu, a doświadczeni specjaliści z firmy ABC Kompresory z pewnością pomogą i doradzą!


Uzdatnianie powietrza • Osuszacze powietrza

 • Filtry

 • Seperatory woda-olej

 • Spusty kondensatu

 • Generatory gazów


Generatory azotu i tlenu • Membranowe generatory azotu NGM i NGM +

 • Generatory azotu NGP i NGP+ z technologią PSA

 • Generatory tlenu OGP PSAZastanawiasz się jaki kompresor Atlas Copco? Skontaktuj się z nami już dziś!


Zalety kompresorów Atlas Copco


W ABC Kompresory jesteśmy dumni z tego, że w naszej ofercie znajduje się pełna gama produktów od Atlas Copco, globalnego lidera w produkcji kompresorów. Dokonując wyboru takiego urządzenia, warto zwrócić szczególną uwagę na zalety produktów od tego producenta. Kompresor Atlas Copco to nie tylko gwarancja niezawodnej pracy, ale także innowacyjność i wydajność.


Do najważniejszych zalet urządzeń tej marki dostępnych w naszym sklepie ABC Kompresory należą: • Łatwość montażu i obsługi - dzięki koncepcji plug-and-play kompresory są proste w obsłudze.

 • Cicha praca - zastosowanie technologii rotacyjnego elementu śrubowego minimalizuje hałas.

 • Wysoka wytrzymałość i niezawodność - wysokiej jakości materiały gwarantują długą żywotność urządzenia.

 • Inteligentne oszczędzanie energii - panel sterowniczy Elektronikon za pomocą inteligentnej technologii minimalizuje koszt energii.

 • Zintegrowane systemy uzdatniania powietrza - zastosowanie osuszaczy i separatorów oleju/wody chroni całą instalację.


Ponadto zespół doświadczonych specjalistów w ABC Kompresory zawsze służy profesjonalnym doradztwem przy wyborze odpowiedniego kompresora Atlas Copco dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb.


Szeroki asortyment kompresorów dla różnych zastosowań


W ABC Kompresory naszym klientom oferujemy szeroki asortyment tego typu urządzeń. Jest to możliwe dzięki bliskiej współpracy z jednym z najbardziej renomowanych producentów na świecie - Atlas Copco. Kompresory tej marki to gwarancja jakości i niezawodności, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci.


Niezależnie od branży i specyfiki Państwa działalności, w naszym asortymencie znajdziecie kompresor Atlas Copco, który spełni wszelkie Wasze oczekiwania. Oferujemy różnorodność modeli, które doskonale sprawdzają się w różnych zastosowaniach takich jak: • Przemysł samochodowy: montaż i demontaż części, malowanie, napowietrzanie opon.

 • Przemysł stolarski: napowietrzanie narzędzi, dmuchanie trocin, malowanie mebli.

 • Rzemiosło: dostarczanie sprężonego powietrza do narzędzi pneumatycznych, piaskowanie, malowanie.

 • Sektory produkcyjne i przemysłowe: dostarczanie sprężonego powietrza do maszyn, procesów produkcyjnych.


Każdy kompresor Atlas Copco oferowany przez naszą firmę to narzędzie dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.


Jak wybrać idealny kompresor do swoich potrzeb?


Wybór odpowiedniego sprzętu jest kluczowy dla każdej firmy, zwłaszcza gdy mówimy o tak istotnym elemencie jak kompresor. Najlepszym wyborem na rynku jest marka Atlas Copco, która cieszy się doskonałą opinią wśród klientów. Głównym krokiem do doboru odpowiedniego urządzenia o takim zastosowaniu jest zrozumienie swoich indywidualnych potrzeb. Zastanówcie się, jaką rolę będzie pełnił kompresor. Czy będzie używany powtarzalnie, czy też sporadycznie? Czy wymagają Państwo skomplikowanego urządzenia, czy prostego w obsłudze? Każdy kompresor Atlas Copco posiada specyficzne właściwości, które warto przemyśleć przed zakupem.


Drugim krokiem w wyborze kompresora jest zrozumienie charakteru swojej działalności. W zależności od typu branży różne funkcje mogą okazać się przydatne. Na przykład, dla firm budowlanych przyda się kompresor o dużej mocy i wytrzymałości, podczas gdy dla domowych warsztatów zdecydowanie lepiej sprawdzi się niewielki, przenośny model. Podsumowując, kompresor Atlas Copco będzie idealnym wyborem, niezależnie od rodzaju Państwa działalności. Ważne jest, aby dokładnie rozważyć swoje potrzeby i możliwości przed zakupem, aby optymalizować wydajność i efektywność swojej pracy.


Konserwacja i obsługa kompresorów Atlas Copco - Najlepsze praktyki


Rozumiejąc fundamentalne znaczenie właściwej konserwacji kompresorów, nasza oferta jest skoncentrowana na dostarczaniu kluczowych usług i zasobów, które pomogą Państwu utrzymać Wasz kompresor Atlas Copco w optymalnej kondycji. Idealna obsługa tych urządzeń wymaga regularnego przeglądu i konserwacji, pozwalając na wydłużenie żywotności sprzętu, optymalne działanie oraz zminimalizowanie ryzyka nieplanowanych przestojów.


Zawsze zalecamy, aby rozpocząć konserwację takiego urządzenia od podstawowych czynności, takich jak monitorowanie ciśnienia i temperatury, kontrola poziomu oleju, czyszczenie i wymiana filtrów. Kolejnym ważnym krokiem w obsłudze kompresorów jest regularne sprawdzanie elementów ruchomych i stanu smarowania. Jeśli mówimy o produkcie tak zaawansowanym technologicznie jak model od Atlas Copco, nie można zapominać o konserwacji elektronicznych części sterujących, które muszą być serwisowane przez wykwalifikowany personel. Na koniec, praktyczne zarządzanie dokumentacją i zapisywanie przeglądów będzie pomocne w utrzymaniu harmonogramu konserwacji. Zaufajcie naszej wiedzy i doświadczeniu i cieszcie się długotrwałym, niezakłóconym działaniem Waszego kompresora Atlas Copco.

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 8 ocen