Pokazano 1 - 18 z 154 produktów
Pokazano 1 - 18 z 154 produktów

Atlas Copco


Jednym z kluczowych elementów uzupełniających naszą bogatą ofertę są kompresory tłokowe oraz śrubowe znanego, światowego producenta – Atlas Copco, którego jesteśmy zaufanym partnerem handlowym. Nasza działalność w segmencie techniki sprężonego powietrza została doceniona przez przedstawicieli Atlas Copco. Zostaliśmy zaproszeni do współpracy i w naszej ofercie znajdują się kompresory śrubowe oraz sprężarki tłokowe Atlas Copco. Urządzenia tego producenta w naszej ofercie dostarczane są bezpośrednio z fabryk z Belgii. Cechuje nas doświadczenie i pełen profesjonalizm w podejściu do każdego klienta.


Nasze kontakty z producentem pozwalają na realizację dostaw sprężarek o dowolnej mocy i konfiguracji, w zależności od potrzeb konkretnego projektu, bezpośrednio z magazynu lub w skróconym do minimum terminie wykonania. Zaufało nam już tysiące klientów!


Kompresor Atlas Copco


Oferujemy Państwu sprężarki śrubowe marki Atlas Copco – solidne i niezawodne. Zbudowane z wysokiej jakości podzespołów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, co stanowi gwarancję nieprzerwanego działania w temperaturach nawet do 46°C!


Produkty tego typu cechują przede wszystkim: • łatwość montażu i obsługi – dzięki specjalnej koncepcji plug-and-play wystarczy płaska podłoga, zasilanie i instalacja powietrza, aby w pełni korzystać z możliwości urządzenia.

 • Cicha praca – zastosowanie technologii obrotowego elementu śrubowego pozwala na znaczne ograniczenie wibracji, co niweluje poziom hałasu.

 • Wytrzymałość i niezawodność – wykorzystanie najwyższej jakości materiałów daje solidne źródło sprężonego powietrza i gwarancję żywotności.

 • Inteligentne oszczędzanie energii – wyposażenie kompresorów w panel sterowniczy Elektronikon minimalizuje koszt energii za pomocą inteligentnej technologii.

 • Zintegrowane układy uzdatniania powietrza – zastosowanie osuszacza i separatora oleju/wody chroni całą instalację.


Dostępne w naszej ofercie sprężarki tłokowe z napędem pasowym i smarowaniem olejowym to z kolei gwarancja wyjątkowo długiego okresu eksploatacji! Jako światowy lider w technice sprężania powietrza, firma Atlas Copco dostarcza kompresory z wolnoobrotowymi tłokami, które od lat znane są ze swojej trwałości i niezawodności! Dostępne w różnych wersjach i pojemnościach zbiorników w przedziale 27-500L, wyposażone w wolnoobrotowy element sprężający z chłodnicą końcową.


Kompresory Atlas Copco


Dlaczego warto wybrać kompresor Atlas Copco dostępny w naszym katalogu? Ponieważ wszystkie produkty tego producenta to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o każdy detal! Sprężarki tłokowe wyposażone są w wyłącznik ciśnieniowy, manometr kontrolny oraz zawór bezpieczeństwa i pracują w trybie automatycznym. Śrubowe natomiast posiadają inteligentny system zmniejszający koszty eksploatacyjne, a także mają mały wpływ na środowisko i niski poziom hałasu. Oferujemy urządzenia o dowolnej mocy i konfiguracji w przystępnej cenie!


Na wszystkie kompresory dajemy 24 miesiące gwarancji. Zachęcamy do pobrania katalogu Atlas Copco dostępnego na naszej stronie, gdzie można znaleźć sprężarkę odpowiadającą własnym potrzebom. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu, a doświadczeni specjaliści z firmy ABC Kompresory z pewnością pomogą i doradzą!


Uzdatnianie powietrza • Osuszacze powietrza

 • Filtry

 • Seperatory woda-olej

 • Spusty kondensatu

 • Generatory gazów


Generatory azotu i tlenu • Membranowe generatory azotu NGM i NGM +

 • Generatory azotu NGP i NGP+ z technologią PSA

 • Generatory tlenu OGP PSA

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 8 ocen