Pokazano 1 - 18 z 157 produktów
Pokazano 1 - 18 z 157 produktów

Atlas Copco


Jednym z kluczowych elementów uzupełniających naszą bogatą ofertę są kompresory tłokowe oraz śrubowe znanego, światowego producenta – Atlas Copco, którego jesteśmy zaufanym partnerem handlowym. Nasza działalność w segmencie techniki sprężonego powietrza została doceniona przez przedstawicieli Atlas Copco. Zostaliśmy zaproszeni do współpracy i w naszej ofercie znajdują się kompresory śrubowe oraz sprężarki tłokowe Atlas Copco. Sprężarki Atlas Copco w naszej ofercie dostarczane są bezpośrednio z fabryk z Belgii. Cechuje nas doświadczenie i pełen profesjonalizm w podejściu do każdego klienta.


Nasze kontakty z producentem pozwalają na realizację dostaw sprężarek o dowolnej mocy i konfiguracji, w zależności od potrzeb konkretnego projektu, bezpośrednio z magazynu lub w skróconym do minimum terminie wykonania. Zaufało nam już tysiące klientów!


Kompresor Atlas Copco


Oferujemy Państwu sprężarki śrubowe marki Atlas Copco – solidne i niezawodne. Zbudowane z wysokiej jakości podzespołów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, co stanowi gwarancję nieprzerwanego działania w temperaturach nawet do 46°C!


Produkty tego typu cechują przede wszystkim: • łatwość montażu i obsługi – dzięki specjalnej koncepcji plug-and-play wystarczy płaska podłoga, zasilanie i instalacja powietrza, aby w pełni korzystać z możliwości urządzenia.

 • Cicha praca – zastosowanie technologii obrotowego elementu śrubowego pozwala na znaczne ograniczenie wibracji, co niweluje poziom hałasu.

 • Wytrzymałość i niezawodność – wykorzystanie najwyższej jakości materiałów daje solidne źródło sprężonego powietrza i gwarancję żywotności.

 • Inteligentne oszczędzanie energii – wyposażenie kompresorów w panel sterowniczy Elektronikon minimalizuje koszt energii za pomocą inteligentnej technologii.

 • Zintegrowane układy uzdatniania powietrza – zastosowanie osuszacza i separatora oleju/wody chroni całą instalację.


Dostępne w naszej ofercie sprężarki tłokowe z napędem pasowym i smarowaniem olejowym to z kolei gwarancja wyjątkowo długiego okresu eksploatacji! Jako światowy lider w technice sprężania powietrza, firma Atlas Copco dostarcza kompresory z wolnoobrotowymi tłokami, które od lat znane są ze swojej trwałości i niezawodności! Dostępne w różnych wersjach i pojemnościach zbiorników w przedziale 27-500L, wyposażone w wolnoobrotowy element sprężający z chłodnicą końcową.


Kompresory Atlas Copco


Dlaczego warto wybrać kompresor Atlas Copco dostępny w naszym katalogu? Ponieważ wszystkie kompresory Atlas Copco to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o każdy detal! Sprężarki tłokowe Atlas Copco wyposażone są w wyłącznik ciśnieniowy, manometr kontrolny oraz zawór bezpieczeństwa i pracują w trybie automatycznym. Sprężarki śrubowe Atlas Copco natomiast posiadają inteligentny system zmniejszający koszty eksploatacyjne, a także mają mały wpływ na środowisko i niski poziom hałasu. Oferujemy Atlas Copco sprężarki o dowolnej mocy i konfiguracji w przystępnej cenie!


Sprężarka Atlas Copco


Na wszystkie sprężarki Atlas Copco dajemy 24 miesiące gwarancji. Zachęcamy do pobrania katalogu Atlas Copco dostępnego na naszej stronie, gdzie można znaleźć sprężarkę odpowiadającą własnym potrzebom. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu, a doświadczeni specjaliści z firmy ABC Kompresory z pewnością pomogą i doradzą!


Uzdatnianie powietrza • Osuszacze powietrza

 • Filtry

 • Seperatory woda-olej

 • Spusty kondensatu

 • Generatory gazów


Generatory azotu i tlenu • Membranowe generatory azotu NGM i NGM +

 • Generatory azotu NGP i NGP+ z technologią PSA

 • Generatory tlenu OGP PSAZastanawiasz się jaki kompresor Atlas Copco? Skontaktuj się z nami już dziś!

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 8 ocen