Pokazano 1 - 18 z 63 produktów
Pokazano 1 - 18 z 63 produktów

Kompresory Airpress


Airpress  to Polski  producent oraz dystrybutor urządzeń pneumatycznych. W swojej  ofercie posiada kompresory tłokowe, kompresory śrubowe.


Kompresory tłokowe Airpress olejowe występują w seriach: Seria Niebieska to sprężarki do zastosowań domowych garażowych, warsztatowych  która doskonale sprawdzi się podczas korzystania z narzędzi pneumatycznych, malowania.


Airpress seria K, to  sprężarki wolnoobrotowe przemysłowe do ciężkiej pracy, Seria PRO, Seria PRO na zbiorniku galwanizowanym to sprężarka dwutłokowa, sprężarka dwustopniowa do zastosowań w przemyśle, budownictwie, tapicerstwie czyli wszędzie tam gdzie potrzebna niezawodna i trwała sprężarka tłokowa.


Airpress kompresor


Na stronie ABC KOMPRESORY znajdują się Airpress kompresory tłokowe 8 bar, 10 bar, 11 bar i 14 bar. Jeżeli szukasz kompresora przemysłowego zwróć uwagę na Kompresory Śrubowe Seria APS.


Wśród wielu kompresorów śrubowych wyróżnić można Kompresory Śrubowe APS z napędem bezpośrednim, kompresory śrubowe APS IVR z falownikiem (inwerterem).


Airpress zapewnia dostawę wszystkich części zamiennych do sprężarek tłokowych i sprężarek śrubowych.


Sprężarki Airpress


Oferta obejmuje również sprężarki Airpress bezolejowe, kompresory bezolejowe wyciszone do zastosowań w gabinetach stomatologicznych, sprężarki stomatologiczne oraz laboratoriach.


Airpress sprężarki bezolejowe znajdują również zastosowanie do urządzeń dezynfekujących i odkażających. Czas oczekiwania na dostawę zakupionej sprężarki to max 48 godzin od złożenia zamówienia.

Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 5 ocen