raty przez internet leasing przez internet

Kompresor śrubowy CUBE 10-10 Zobacz większe

Kompresor śrubowy Fini MICRO SE 3,0-10

Cena: 10 160,00 zł netto

Cena: 12 496,80 zł brutto

 


SPRĘŻARKA ŚRUBOWA IE 3,0 kW MICRO SE 3,0-10
Opinie:
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 11 ocen

Nowy produkt

  • 3,0
  • 10

Na rynku pojawiają się stale nowe odmiany i rodzaje urządzeń techniki sprężonego powietrza. Nastawione są na wydajną pracę, oszczędność energii, bezawaryjność oraz prostotę użytkowania. Do takich właśnie produktów należy sprężarka śrubowa Micro. Innowacyjny kompresor śrubowy z wtryskiem oleju MICRO został stworzony z myślą o wspomnianych wcześniej minimalizacjach kosztów energii oraz zachowaniu wysokiej wydajności pracy. Specjalna modułowa budowa oraz wyjątkowa elastyczność narzędzia sprawia, że możemy zaoferować Ci wiele różnych wersji tego typu urządzeń. Każda z nich dostosowana jest do indywidualnych potrzeb danego specjalisty. Micro kompresor śrubowy i podobne modele występują w odmianach: wolnostojących lub zabudowanych na zbiorniku poziomym, z osuszaczem chłodniczym wbudowanym lub wolnostojącym.

Kompresor śrubowy Micro – garść przydatnych informacji

W omawianych powyżej sprężarkach MICRO zastosowano technikę mikroprocesorowego sterownika z wielofunkcyjnym wyświetlaczem i alfanumerycznym menu. Główny ekran Micro kompresora śrubowego wyświetla alternatywnie:

– bieżące ciśnienie pracy
– temperaturę oleju
– całkowity czas pracy sprężarki
– czas pracy sprężarki pod obciążeniem

Jeżeli potrzebujesz większej ilości informacji, koniecznie zajrzyj do tabeli danych technicznych lub skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi sprężarkami oraz innymi urządzeniami techniki sprężonego powietrza, które znajdują się w naszej ofercie.

Ciśnienie bar.10
Wydajność l/min385
Wydajność m3/h23,1
Napięcie V400/50/3
Głośność dB59
Waga kg.92
Wymiary58x48x76
Moc silnika kW3,0
Moc znam. HP4
Przyłącze "1/2