Kompresor śrubowy CUBE 10-10 Zobacz większe

Kompresor śrubowy Fini PLUS 22/10

Cena: 33 900,00 zł netto

Cena: 41 697,00 zł brutto

 


SPRĘŻARKA ŚRUBOWA PLUS 22/10 Fini
Opinie:
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 8 ocen

Nowy produkt

  • 22
  • 10
  • pasowy

Nowe sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju PLUS zostały opracowane z myślą o minimalizacji kosztów energii, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności. Modułowość i elastyczność w konstrukcji sprężarek śrubowych umożliwia zaoferowanie wielu różnorodnych wersji, odpowiednich do różnych potrzeb użytkownika: wolnostojących lub zabudowanych na zbiorniku poziomym, z osuszaczem chłodniczym wbudowanym lub wolnostojącym, w wersji stałoobrotowej lub zmiennoobrotowej.

Zastosowanie falownika i wprowadzenie technologii zmiennej prędkości obrotowej w sprężarkach daje możliwość dynamicznego dostosowania prędkości obrotowej silnika do bieżącego zapotrzebowania na sprężone powietrze, dzięki czemu uzyskujemy wiele korzyści:

  • wyeliminowanie niepotrzebnych strat mocy
  • płynną regulację prędkości obrotowej silnika oraz wytwarzanie sprężonego w ilości dokładnie dopasowanej do zapotrzebowania
  • ciągłą i precyzyjną kontrolę wartości ciśnienia sprężonego powietrza

W sprężarkach PLUS zastosowano inteligentny sterownik mikroprocesorowy umożliwiający sterowanie pracą pojedynczej sprężarki i sterowanie nadrzędnie zespołem 4 sprężarek z wielofunkcyjnym graficznym wyświetlaczem LCD i rozwijanym menu. Na ekranie głównym wyświetlane są:
– ciśnienie pracy
– status sprężarki
– temperaturę oleju
– status wentylatora
– data i godzina oraz godziny pozostałe do wymaganego przeglądu
– procentowy stopień użycia falownika

Ciśnienie bar.10
Wydajność l/min2900
Wydajność m3/h174
Napięcie V400/50/3
Głośność dB72
Waga kg.365
Wymiary110x71x110
Moc silnika kW22
Moc znam. HP30
Przyłącze "3/4