raty przez internet leasing przez internet

Aktualności

 • Sprężarki tłokowe "ABC KOMPRESORY"

  Kompresory sprężarki tłokowe Po wieloletniej sprzedaży sprężarek krajowych dostawców takich jak, Gudepol, Fini, Airpress, Adler i pozostałych postanowiliśmy wprowadzić na Polski rynek sprężarki tłokowe o napędzie pasowym wyprodukowane przez Włoskiego producenta G.G.A.S.R.L. dla ABC KOMPRESORY. Oferowane przez nas sprężarki tłokowe są włoską produkcją a wyróżnia je na naszym rynku tylko cena. Naprawy gwarancyjne oraz  serwis zapewnia "ABC KOMPRESORY"

  Czytaj więcej

 • Sprężarki bezolejowe

  Sprężarki bezolejowe w ofercie sklepu ABC KOMPRESORY.

  Czytaj więcej

 • Kompresory olejowe, Kompresory bezolejowe

  Kompresory olejowe , kompresory bezolejowe Oferta sklepu obejmuje kompresory dostosowane do potrzeb prywatnego odbiorcy jak i dla przedsiębiorcy. Posiadamy w swojej ofercie sprężarki o napędzie pasowym oraz sprężarki o napędzie bezpośrednim

  Czytaj więcej

 • Kompresor śrubowy AEG

  W ofercie ABC KOMPRESORY znajdują się kompresory śrubowe znanych producentów tak krajowych jak i europejskich. W każdym przedsiębiorstwie gdzie potrzebna jest nieustanna dostawa sprężonego powietrza stosuje się kompresor śrubowy . Kompresor śrubowy zapewnia nieustanną dostawę powietrza bez przerw na chłodzenie kompresora. Popularnie mówi się że śruba powinna pracować z maksymalnym obciążeniem, wówczas ma optymalne warunki do pracy.

  Czytaj więcej

 • Jak wybrać kompresor

  Kompresor tłokowy, kompresor śrubowy W ofercie sklepu kompresory tłokowe, kompresory śrubowe . Wszystkie znajdujące się w sklepie kompresory są przypisane do swojej grupy oraz producenta.

  Czytaj więcej

Pokazano 1 - 5 z 9 produktów