raty przez internet leasing przez internet

Aktualności

 • Pompa sprężarkowa

  Sprężarka / kompresor to właściwie określenie całego zestawu sprężarka + silnik + zbiornik powietrza. Pompy są głównym elementem zwiększającym ciśnienie powietrza w kompresorze. To dzięki nim możliwe jest sprężanie powietrza w kompresorach tłokowych. Pompy dzielimy na pompy jednotłokowe, pompy dwutłokowe, pompy dwutłokowe dwustopniowe.

  Czytaj więcej

 • Osuszacze ziębnicze

  Osuszacze ziębnicze – osuszacze kondensacyjne, stosowane są w celu usunięcia wody ze sprężanego powietrza. Jest to bardzo powszechny dodatek do kompresorów w celu uzdatniania powietrza wytwarzanego przez sprężarkę. Powietrze przepływające przez osuszacz jest chłodzone i w wyniku tego procesu następuje skraplanie wody i może być ona usunięta ze sprężanego powietrza.

  Czytaj więcej

 • Instalacja pneumatyczna

  Instalacje pneumatyczne stosuje się wszędzie tam gdzie pojedyncze urządzenie - kompresor, nie wystarcza na zaspokojenie potrzeb użytkowych wszystkich urządzeń w firmie, hali lub zakładzie. Głównym zadaniem każdej instalacji pneumatycznej jest zapewnienie stałego ciśnienia powietrza lub innych gazów do wykorzystywanych urządzeń. Powietrze rozprowadzane jest za pomocą systemu rur, węży oraz przewodów.

  Czytaj więcej

 • Kompresor śrubowy - zasada działania

  W wielu dziedzinach kompresor to urządzenie, bez którego ciągła, nieprzerwana produkcja byłaby niemożliwa. Sprężarki śrubowe pozwalają na pracę 24h/dobę bez konieczności przerw co znacząco wpływa na skrócenie czasu pracy a co za tym idzie obniżenie kosztów produkcji. Kompresory śrubowe, ze względu na swoją żywotność są najczęściej wybieranymi sprężarkami w przemyśle.

  Czytaj więcej

 • Sprężarka tłokowa - zasada działania

  Istnieją dwie podstawowe zasady sprężania gazów - sprężanie  tłokowe i dynamiczne. Przy sprężaniu tłokowym (wyporowym) powietrze jest wciągane do cylindra a następnie ściskane przez ruchomy tłok. Wiele typów sprężarek klasyfikuje się jako sprężarki wyporowe a jedną z nich jest sprężarka tłokowa . Sprężarka tłokowa to najstarszy i najbardziej rozpowszechniony rodzaj sprężarki przemysłowej.

  Czytaj więcej

 • ABC KOMPRESORY

  Firma ABC KOMPRESORY powstała w 2015 r. pierwotnie jako jednoosobowa działalność gospodarcza lecz wraz z rozwojem firmy przekształcona została za spółkę z o.o. Obecnie zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów z dziedziny pneumatyki posiadających 30 letnie doświadczenie w branży oraz profesjonalne zespoły serwisowe. W sklepie internetowym dostępna jest pełna gama asortymentu do wykonania instalacji pneumatycznej .

  Czytaj więcej

 • Kompresory olejowe, Kompresory bezolejowe

  Kompresory olejowe , kompresory bezolejowe Oferta sklepu obejmuje kompresory dostosowane do potrzeb prywatnego odbiorcy jak i dla przedsiębiorcy. Posiadamy w swojej ofercie sprężarki o napędzie pasowym oraz sprężarki o napędzie bezpośrednim

  Czytaj więcej

 • Kompresor śrubowy AEG

  W ofercie ABC KOMPRESORY znajdują się kompresory śrubowe znanych producentów tak krajowych jak i europejskich. W każdym przedsiębiorstwie gdzie potrzebna jest nieustanna dostawa sprężonego powietrza stosuje się kompresor śrubowy . Kompresor śrubowy zapewnia nieustanną dostawę powietrza bez przerw na chłodzenie kompresora. Popularnie mówi się że śruba powinna pracować z maksymalnym obciążeniem, wówczas ma optymalne warunki do pracy.

  Czytaj więcej

 • Jak wybrać kompresor

  Kompresor tłokowy, kompresor śrubowy W ofercie sklepu kompresory tłokowe, kompresory śrubowe . Wszystkie znajdujące się w sklepie kompresory są przypisane do swojej grupy oraz producenta.

  Czytaj więcej

 • Kompresor, kompresory znanych europejskich producentów.

  sprężarki bezolejowe Oferta naszego sklepu obejmuje kompresory znanych europejskich i bardzo popularnych w Polsce producentów. Nasza oferta to kompresory dla warsztatu małego gospodarstwa a także dla dużych przedsiębiorstw.

  Czytaj więcej

 • Kompresor, kompresory do warsztatu

  Kompresor warsztatowy Kompresor  do warsztatu , kompresory do piaskarki, sprężarki do wulkanizacji.  Kompresor w ofercie sklepu. Wszystkie kompresory dostarczane kurierem. Nasze kompresory posiadają wszystkie certyfikaty. Kompresory znanych europejskich producentów. Nasz kompresor to nowoczesne urządzenie. Szukasz niezawodnego kompresora zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie ABC KOMPRESORY .  sprężarka

  Czytaj więcej

 • Oferowane kompresory. Dostawcy, produkty.

  Sprężarki kompresory spręż arki śrubowe . Kompresory znanych Europejskich producentów w ofercie naszego sklepu. Nasza oferta to kompresory cenionych z niezawodności oraz z serwisu na terenie całego kraju producentów.

  Czytaj więcej

 • Kompresor, kompresory w naszej ofercie

  Kompresor sprężarka W naszej ofercie znajdują się kompresory znanych Europejskich producentów. Początki jak w każdej branży nie były łatwe ale czas i zdobyte wiadomości z powodowały iż obecnie posiadam w ofercie sprężarki powietrza dostosowane do potrzeb każdego klienta. Możemy mówić o. s pręzarki tłokowe . dla potrzeb małego garażu lub  .sprężarka warsztatowa . Sprężarka powietrza. w zależności od wydajności i wielkości zbiornika znajdzie zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie a właściwie nie ma przedsiębiorstwa gdzie nie ma sprężarki tłokowej. 

  Czytaj więcej