Aktualności

 • Kompresor 100l

  Kompresor 100l  Kompresor tłokowy 100l  - zapytanie klienta. Zapytanie dotyczy zbiornika powietrza 100l na którym zabudowaną mamy pompę sprężarkową napędzaną silnikiem.   Na zbiorniku 100l możemy zamontować pompę sprężarkową o różnej wydajności napędzaną silnikiem o odpowiedniej mocy dostosowanej do tejże pompy. Nasi konsultanci pomogą w bezpośrednim kontakcie na dobór odpowiedniej sprężarki zabudowanej na zbiorniku 100l. Prosimy o kontakt.

  Czytaj więcej

 • Kompresor, sprężarka

  kompresor  lub sprężarka Bardzo często zadawane pytanie przez klientów, czy posiadacie kompresor ... lub czy posiadacie sprężarkę.... Dwa różne zapytania a dotyczą tego samego urządzenia. W naszym języku zwykło się używać różnych określeń do tych samych urządzeń. Przykładów jest bardzo dużo. Tak samo jak można zadać pytanie czy posiadacie sprężarkę do kompresora . Niby jest sprzeczność jak to sprężarkę do sprężarki lub kompresor do kompresora. A klient pyta, czy posiadamy pompę sprężarkową do, no właściwie czego??? Takich pytań, na które musimy znać odpowiedź jest wiele. Nasi sprzedawcy i konsultanci bez problemu odpowiadają na tak sformułowane zapytania. Potrafimy dopasować odpowiedź i towar do potrzeb klienta.

  Czytaj więcej

 • Kompresor 50l bezolejowy

  Kompresor 50l Kompresory tłokowe zabudowane na zbiorniku 50l to kompresory olejowe dostępne w naszym sklepie. Urządzenia sprawdzone dostarczane przez znanych producentów urządzeń pneumatycznych. W ofercie kompresorów tłokowych znajdziesz kompresor znanych producentów. Wystarczy wybrać w menu sprężarki tłokowe zbiornik powietrza 50l i wówczas wyświetlą się wszystkie kompresory spełniające takie wymagania. Nasza oferta obejmuje kompresory tłokowe o napędzie bezpośrednim. Kompresory olejowe oraz kompresory bezolejowe . Chcielibyśmy szczególnie zwrócić uwagę na kompresory Włoskiego producenta Fiac serii SUPERSILENT. 

  Czytaj więcej

 • Kompresor 100L

  Kompresor 100l ABC KOMPRESORY posiada w swojej ofercie szeroki wybór kompresorów tłokowych o napędzie pasowym smarowanych olejem. Kompresory tłokowe zabudowane na zbiorniku powietrza o pojemności 100l znajdują zastosowanie w małych warsztatach.  Zbiornik powietrza 100l zapewnia dostawę powietrza do podstawowych urządzeń stosowanych w pracach przydomowych. Ważnym szczegółem jest również jaka została zastosowana pompa sprężarkowa oraz o jakiej mocy jest silnik napędzający sprężarkę.

  Czytaj więcej

 • Pompa sprężarkowa

  Pompa sprężarkowa Sprężarka / kompresor  to właściwie określenie całego zestawu sprężarka + silnik + zbiornik powietrza. Pompy są głównym elementem zwiększającym ciśnienie powietrza w kompresorze. To dzięki nim możliwe jest sprężanie powietrza w kompresorach tłokowych. Pompy dzielimy na pompy jednotłokowe, pompy dwutłokowe, pompy dwutłokowe dwustopniowe.

  Czytaj więcej

 • Osuszacze ziębnicze

  Osuszacze ziębnicze – osuszacze kondensacyjne, stosowane są w celu usunięcia wody ze sprężanego powietrza. Jest to bardzo powszechny dodatek do kompresorów w celu uzdatniania powietrza wytwarzanego przez sprężarkę. Powietrze przepływające przez osuszacz jest chłodzone i w wyniku tego procesu następuje skraplanie wody i może być ona usunięta ze sprężanego powietrza.

  Czytaj więcej

 • Kompresor bezolejowy

  Sprężarka bezolejowa Nowoczesna sprężarka bezolejowa do zastosowań w medycynie, przemyśle spożywczym. Sprężarki bezolejowe stosujemy wszędzie tam, gdzie sprężone powietrze powinno być pozbawione cząstek oleju stosowanego do smarowania pomp sprężarkowych

  Czytaj więcej

 • Instalacja pneumatyczna

  Instalacja pneumatyczna do sprężonego powietrza Instalacje pneumatyczne stosuje się wszędzie tam, gdzie pojedyncze urządzenie - na przykład kompresor śrubowy , nie wystarcza na zaspokojenie potrzeb użytkowych wszystkich urządzeń w firmie, hali lub zakładzie. Głównym zadaniem każdej instalacji pneumatycznej jest zapewnienie stałego ciśnienia powietrza lub innych gazów do wykorzystywanych urządzeń. Powietrze rozprowadzane jest za pomocą systemu rur, węży oraz przewodów.

  Czytaj więcej

 • Kompresor śrubowy - zasada działania

  W wielu dziedzinach kompresor to urządzenie, bez którego ciągła, nieprzerwana produkcja byłaby niemożliwa. Sprężarki śrubowe pozwalają na pracę 24h/dobę bez konieczności przerw co znacząco wpływa na skrócenie czasu pracy a co za tym idzie obniżenie kosztów produkcji. Kompresory śrubowe, ze względu na swoją żywotność są najczęściej wybieranymi sprężarkami w przemyśle.

  Czytaj więcej

 • Sprężarka tłokowa - zasada działania

  Istnieją dwie podstawowe zasady sprężania gazów - sprężanie  tłokowe i dynamiczne. Przy sprężaniu tłokowym (wyporowym) powietrze jest wciągane do cylindra a następnie ściskane przez ruchomy tłok. Wiele typów sprężarek klasyfikuje się jako sprężarki wyporowe a jedną z nich jest sprężarka tłokowa . Sprężarka tłokowa to najstarszy i najbardziej rozpowszechniony rodzaj sprężarki przemysłowej.

  Czytaj więcej

 • ABC Kompresory przemysłowe, kompresory śrubowe.

  Kompresor Śrubowy.  Kompresory dla przemysłu o dużej mocy ABC KOMPRESORY w swojej ofercie posiada również kompresory przemysłowe o dużej mocy. Dzięki podpisanym umową z najważniejszymi producentami kompresorów w Europie możemy zaoferować dostawę kompresorów przemysłowych od Atlas Copco, Fiac, Gudepol. Kompresor y przemysłowe tych producentów produkowane na zamówienie pod konkretnego klienta. Czas oczekiwania to od kilku do kilkunastu tygodni w zależności od wielkości kompresora.

  Czytaj więcej

 • ABC KOMPRESORY

  Kompresor  sprężarka dla każdego Firma ABC KOMPRESOR Y powstała w 2015 r. pierwotnie jako jednoosobowa działalność gospodarcza, lecz wraz z rozwojem firmy przekształcona została w spółkę z o.o. Obecnie zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów z dziedziny pneumatyki posiadających 30 letnie doświadczenie w branży oraz profesjonalne zespoły serwisowe. W sklepie internetowym dostępna jest pełna gama asortymentu do wykonania instalacji pneumatycznej .

  Czytaj więcej

 • Kompresory olejowe, Kompresory bezolejowe

  Kompresory olejowe , kompresor y bezolejowe Oferta sklepu obejmuje kompresory dostosowane do potrzeb prywatnego odbiorcy jak i dla przedsiębiorcy. Posiadamy w swojej ofercie sprężarki o napędzie pasowym oraz sprężarki o napędzie bezpośrednim

  Czytaj więcej

 • Kompresor śrubowy Włoskiego producenta Fiac

  W ofercie ABC KOMPRESORY znajdują się kompresory śrubowe znanych producentów tak krajowych jak i europejskich. W każdym przedsiębiorstwie, gdzie potrzebna jest nieustanna dostawa sprężonego powietrza stosuje się kompresor śrubowy . Kompresor śrubowy zapewnia nieustanną dostawę powietrza bez przerw na chłodzenie kompresora. Popularnie mówi się że śruba powinna pracować z maksymalnym obciążeniem, wówczas ma optymalne warunki do pracy.

  Czytaj więcej

 • Jak wybrać kompresor

  Kompresor śrubowy Kompresor srubowy  zabudowany na zbiorniku powietrza. Kompresor z napędem bezpośrednim Włoskiego producenta FINI to niezawodne urządzenie do zastosowań warsztatowych. Kompresor o bardzo niskim hałasie do 60 dB. W ofercie ABC KOMPRESORY urządzenia znanych Europejskich producentów. Nasza oferta obejmuje kompresory śrubowe o mocy od 2,2 kW do 15 kW zabudowane na zbiorniku powietrza lub wolnostojące. Kompresory mogą być wyposażone w osuszacz ziębniczy a dodatkowo również w Falownik. 

  Czytaj więcej

 • Kompresor, ciśnienie robocze 15 bar

  Nowoczesne sprężarki bezolejowe Oferta naszego sklepu obejmuje kompresory znanych europejskich i bardzo popularnych w Polsce producentów. Nasza oferta to kompresory dla warsztatu małego gospodarstwa a także dla dużych przedsiębiorstw.

  Czytaj więcej

 • Kompresor, kompresory do warsztatu

  Kompresor warsztatowy Kompresor  do warsztatu , kompresory do piaskarki, sprężarki do wulkanizacji.  Kompresor w ofercie sklepu. Wszystkie kompresory dostarczane kurierem. Nasze kompresory posiadają wszystkie certyfikaty. Kompresory znanych europejskich producentów. Nasz kompresor to nowoczesne urządzenie. Szukasz niezawodnego kompresora zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie ABC KOMPRESORY .  sprężarka

  Czytaj więcej

 • Kompresor śrubowy

  Sprężarki śrubowe kompresory spręż arki śrubowe . Kompresory znanych Europejskich producentów w ofercie naszego sklepu. Nasza oferta to kompresory cenionych z niezawodności oraz z serwisu na terenie całego kraju producentów. Oferujemy kompresory znanego krajowego producenta GUDEPOL. Ta znana w całej Europie firma dostarcza jedne z najlepszych kompresorów śrubowych produkowanych w oparciu o własne rozwiązania konstrukcyjne. Posiadamy również kompresory marki FINI, FIAC, Airpress oraz Atlas Copco.

  Czytaj więcej

 • Kompresor, kompresory w naszej ofercie

  Kompresor  sprężarka W naszej ofercie znajdują się kompresory znanych Europejskich producentów. Początki jak w każdej branży nie były łatwe, ale czas i zdobyte wiadomości z powodowały, iż obecnie posiadam w ofercie sprężarki powietrza dostosowane do potrzeb każdego klienta. Możemy mówić o. sprężarki  tłokowe . dla potrzeb małego garażu lub. sprężarka  warsztatowa . Sprężarka powietrza. w zależności od wydajności i wielkości zbiornika znajdzie zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie a właściwie nie ma przedsiębiorstwa, gdzie nie ma sprężarki tłokowej. 

  Czytaj więcej