Pokazano 1 - 18 z 117 produktów
Pokazano 1 - 18 z 117 produktów

Kompresory FIAC


Kompresor śrubowy FIAC


Kompresory śrubowe Fiac gwarantują nieustanną dostawę powietrza pod stałym ciśnieniem bez ograniczeń czasowych. Oferowane sprężarki śrubowe obejmują szereg rozwiązań gotowych do zastosowania zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i rozwiązań profesjonalnych. Nowa seria Kompresorów śrubowych Fiac. To rozszerzona oferta o gamę nowoczesnych wyciszonych sprężarek śrubowych serii New Silver. Ta oferta to nowoczesne generatory sprężonego powietrza od 3 do 100 KM, łatwe w obsłudze w konkurencyjnych cenach, zaawansowanych technologicznie sprężarek śrubowych. Kompresory śrubowe Airblok BD-DR.


Kompresory śrubowe Fiac Airblok z serii DR to nowoczesne rozwiązanie z przekładnią zębatą. Te kompresory FIAC są odpowiedzią na energooszczędne wymagania uzyskania sprężonego powietrza. Eliminacja strat przekładni, bardzo niska prędkość obrotowa wirnika i elektroniczne sterowanie zastosowane przy budowie Air Energy Control 3+ gwarantują niezawodność i długą pracę bez problemów i niskie koszty eksploatacji.


FIAC kompresor


Seria Airblok SD to kompresory FIAC z falownikiem jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie  prowadzące do obniżenia kosztów energii.
Falownik jest w stanie regulować prędkość obrotową silnika elektrycznego. Tym samym następuje regulacja  prędkości zespołu śrubowego, w zależności od zmiennego zapotrzebowania sprężonego powietrza w firmie.


Seria Airblok DR dostępne są bardzo ciche, sprężarki śrubowe ze sterowaniem wariatora prędkości z możliwością zastosowania osuszacza powietrza. Seria SD to jedne najprostsze rozwiązanie na zagwarantowanie zmniejszenia kosztów energii. Sprężarka o zmiennej prędkości obrotowej utrzymuje proporcjonalne zużycie energii i dostawę powietrza,  tym samym oferuje idealną dostawę powietrza.


Zintegrowany osuszacz powietrza z kompresorem śrubowym gwarantuje dostawę suchego pozbawionego wilgoci  powietrza we wszystkich warunkach pracy. Zastosowanie zintegrowanego osuszacza powietrza zapobiega kondensacji wody i korozji w sieci


Kompresor FIAC tłokowy


Sprężarki tłokowe to najlepszy wybór dla warsztatów, małych przedsiębiorstw.


Kompresory tłokowe FIAC o niskiej mocy są przeznaczone dla majsterkowiczów, profesjonalistów i małych warsztatów.  


SERIA SUPERSILENT XS. Zakres wyciszonych sprężarek bezolejowych o poziomie hałasu 59 dB (A) . Te sprężarki bezolejowe nie wymagają konserwacji. Nowoczesne rozwiązania techniczne pozwoliły wyciszyć sprężarki do hałasu porównywalnego z hałasem przyjemnej rozmowy.


Bezolejowe współosiowe sprężarki powietrza. Bezolejowe sprężarki ze zbiornikiem od 6 do 50 litrów lub bez zbiornika. Sprężarki tej serii nie wymagają konserwacji. Dzięki kompaktowej konstrukcji i małej wadze można je bez problemu przenosić.


Sprężarka FIAC


Sprężarki powietrza smarowane olejem FIAC. Olejowe sprężarki powietrza bez zbiornika powietrza oraz kompresory ze zbiornikiem od 6–25 i 50 litrowymi do bardziej intensywnego użytkowania. Dzięki swojej zwartej budowie, nowoczesnym rozwiązaniom technicznym i niewielką wagą gwarantuje łatwość w transporcie i użytkowania. Sprężarki powietrza z napędem pasowym.


Kompresory tłokowe FIAC od 2 do 20 KM z napędem pasowym wyposażona jest w niezawodne pompy sprężarkowe serii AB, dwucylindrowe, jednostopniowe lub dwustopniowe smarowane olejem. Dźwiękoszczelne sprężarki tłokowe.


Dźwiękoszczelne sprężarki tłokowe serii Silent to nowoczesne rozwiązanie i efekt wieloletniej pracy nad wyciszeniem. Sprężarki wyciszone to efekt najnowszych badań technologicznych i projektowych. Sprężarka wyciszona zabudowana w dźwiękoszczelnych metalowych panelach z powłoką epoksydową. Taka konstrukcja gwarantuje niespotykany poziom ciszy i prawie całkowite wyeliminowanie  wibracji.


Sprężarki FIAC


Kompresory o napędzie spalinowym powietrza w miejscach gdzie  nie można dostarczyć energii elektrycznej. Zaprojektowane z szerokim rozstawem kół dla ułatwienia transportu. Kompresory tłokowe FIAC mają wbudowane duże koła podporowe, które ułatwiają transport w trudnym terenie. Wysokiej jakości sprężarki powietrza, ciche, bezobsługowe, gwarantują czyste sprężone powietrze bez zanieczyszczeń i zaspakajają wszystkie potrzeby i wymagania.


Pompy sprężarkowe Sprężarki tłokowe  FIAC spełniają bardzo wysokie normy. Specjalne badania doprowadziły do ograniczenia poziomu hałasu i budowy odprowadzającej ciepło wytworzone podczas pracy. Pompy tłokowe z napędem pasowym.


Agregaty sprężarkowe smarowane olejem z napędem pasowym zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z najsurowszymi normami międzynarodowymi.

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 8 ocen