Pokazano 1 - 10 z 10 produktów
Pokazano 1 - 10 z 10 produktów

Kompresory bezolejowe Gentilin


W naszym asortymencie znajdą Państwo kompresory bezolejowe marki Gentilin.


Produkty o kompaktowej budowie i niskiej wadze charakteryzują się wysoką wydajnością działania. Wykorzystują opatentowane rozwiązania takie jak tłoki pracujące w ruchu osiowym. Mają szerokie zastosowanie i sprawdzają się, m.in. przy pompowaniu opon, malowaniu, a także specjalistycznych pracach warsztatowych wymagających użycia narzędzi pneumatycznych, tj. gwoździarek czy zszywarek.


Bezolejowe sprężarki tłokowe marki Gentilin


Dostępne w naszej ofercie bezolejowe sprężarki tłokowe włoskiej marki Gentilin to wysokiej jakości sprzęt, którego konstrukcja została zaprojektowana z myślą o intensywnej eksploatacji w warunkach przemysłowych. Specjalna budowa kompresorów pozwala na wydłużenie okresów pomiędzy kolejnymi serwisami do 5 tysięcy godzin. Wśród ich zalet warto wymienić również bezproblemowy rozruch niezależnie od panujących temperatur i wilgotności. Nie wymagają także częstego sprawdzania poziomu oleju, jak ma to miejsce w urządzeniach starego typu.


Oferowane przez nas kompresory są wykonane z użyciem wysokiej klasy napędów o dużej mocy, które mogą pracować bez przerwy przez 24 godziny, bez ryzyka przegrzania konstrukcji. Zastosowanie ceramizacji aluminiowych cylindrów pozwoliło na zmniejszenie poziomu zużycia pierścieni tłokowych, czego efektem jest poprawa żywotności sprzętu. Dzięki temu maszyny są tanie w utrzymaniu i nie wymagają częstych zmian oleju oraz filtrów. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty i wyboru profesjonalnych sprężarek tłokowych Gentilin!

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 5 ocen