Pokazano 1 - 9 z 9 produktów
Pokazano 1 - 9 z 9 produktów

Kompresor Gentilin


W naszym asortymencie znajdą Państwo włoskie kompresory bezolejowe marki Gentilin.


Włoskie kompresory Gentilin o kompaktowej budowie i niskiej wadze charakteryzują się wysoką wydajnością działania. Kompresor włoski Gentilin wykorzystuje opatentowane rozwiązania takie jak tłoki pracujące w ruchu osiowym. Sprężarki Gentilin mają szerokie zastosowanie i sprawdzają się, m.in. przy pompowaniu opon, malowaniu, a także specjalistycznych pracach warsztatowych wymagających użycia narzędzi pneumatycznych, tj. gwoździarek czy zszywarek.


Włoskie kompresory Gentilin


Dostępne w naszej ofercie bezolejowe sprężarki tłokowe włoskie Gentilin to wysokiej jakości sprzęt, którego konstrukcja została zaprojektowana z myślą o intensywnej eksploatacji w warunkach przemysłowych. Specjalna budowa włoskich kompresorów Gentilin pozwala na wydłużenie okresów pomiędzy kolejnymi serwisami do 5 tysięcy godzin. Wśród ich zalet warto wymienić również bezproblemowy rozruch niezależnie od panujących temperatur i wilgotności. Sprężarki Gentilin nie wymagają także częstego sprawdzania poziomu oleju, jak ma to miejsce w urządzeniach starego typu.


Gentilin kompresor włoski


Oferowane przez nas Gentilin kompresory  są wykonane z użyciem wysokiej klasy napędów o dużej mocy, które mogą pracować bez przerwy przez 24 godziny, bez ryzyka przegrzania konstrukcji. Zastosowanie ceramizacji aluminiowych cylindrów pozwoliło na zmniejszenie poziomu zużycia pierścieni tłokowych, czego efektem jest poprawa żywotności sprzętu. Dzięki temu włoskie sprężarki Gentilin są tanie w utrzymaniu i nie wymagają częstych zmian oleju oraz filtrów.


Gentilin w ABC-Kompresory


Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty i wyboru profesjonalnych sprężarek tłokowych Gentilin!

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 5 ocen