raty przez internet leasing przez internet

Kompresor śrubowy CUBE 10-10 Zobacz większe

Kompresor śrubowy Fini MICRO IE3 5,5-10

Cena: 13 500,00 zł netto

Cena: 16 605,00 zł brutto

 


SPRĘŻARKA ŚRUBOWA IE3 5,5 kW MICRO  5,5 10 bar
Opinie:
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 6 ocen

Nowy produkt

  • 3,0
  • 10

Micro – sprężarka śrubowa o wysokiej wydajności i minimalnym użyciu energii

Na rynku pojawiają się stale nowe odmiany i rodzaje urządzeń techniki sprężonego powietrza. Nastawione są na wydajną pracę, oszczędność energii, bezawaryjność oraz prostotę użytkowania. Do takich właśnie produktów należy sprężarka śrubowa Micro. Innowacyjny kompresor śrubowy z wtryskiem oleju MICRO został stworzony z myślą o wspomnianych wcześniej minimalizacjach kosztów energii oraz zachowaniu wysokiej wydajności pracy. Specjalna modułowa budowa oraz wyjątkowa elastyczność narzędzia sprawia, że możemy zaoferować Ci wiele różnych wersji tego typu urządzeń. Każda z nich dostosowana jest do indywidualnych potrzeb danego specjalisty. Micro kompresor śrubowy i podobne modele występują w odmianach: wolnostojących lub zabudowanych na zbiorniku poziomym, z osuszaczem chłodniczym wbudowanym lub wolnostojącym.

Kompresor śrubowy Micro – garść przydatnych informacji

W omawianych powyżej sprężarkach MICRO zastosowano technikę mikroprocesorowego sterownika z wielofunkcyjnym wyświetlaczem i alfanumerycznym menu. Główny ekran Micro kompresora śrubowego wyświetla alternatywnie:

– bieżące ciśnienie pracy
– temperaturę oleju
– całkowity czas pracy sprężarki
– czas pracy sprężarki pod obciążeniem

Jeżeli potrzebujesz większej ilości informacji, koniecznie zajrzyj do tabeli danych technicznych lub skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi sprężarkami oraz innymi urządzeniami techniki sprężonego powietrza, które znajdują się w naszej ofercie.

Ciśnienie bar.10
Wydajność l/min650
Wydajność m3/h39
Napięcie V400/50/3
Głośność dB64
Waga kg.125
Wymiary60x52x78
Moc silnika kW5,5
Moc znam. HP7,5
Przyłącze "1/2