raty przez internet leasing przez internet

SPRĘŻARKA TŁOKOWA BEZOLEJOWA SC330/100 Zobacz większe

Sprężarka tłokowa bezolejowa Gentilin C660/100

Cena: 9 750,00 zł netto

Cena: 11 992,50 zł brutto

 


 Wydajność 660l/min. KOMPRESOR TŁOKOWY BEZOLEJOWY C 660/100
Opinie:
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 7 ocen

Nowy produkt

  • 4,0
  • 10
  • bezpośredni
  • Tak

Bezolejowy kompresor z podwójną pompą i czterema cylindrami montowany na 90 litrowym zbiorniku. Przeznaczony dla użytkowników wymagających dużej wydajności powietrza (660 l/min), oraz dużej stabilności wypływu powietrza (zbiornik 100 l). Oferowany kompresor to całkiem nowa klasa i jakość, do tej pory nieobecna na naszym krajowym rynku. Opatentowane rozwiązanie konstrukcyjne tzw. podwójnego tłoka, zastosowane materiały, pozwalają zwiększyć okresy miedzy naprawcze do ok. 5 tyś godzin pracy (4-5 razy więcej jak w sprężarkach starej generacji).
Ta sprężarka bezolejowa żywotnością dorównuje popularnym konstrukcjom olejowym. Pozbawiona jest wad jakie posiadają klasyczne "olejówki":

COMPACT (symbol C) to seria bezolejowych sprężarek powietrza, które są unikalne na rynku.Wyjątkowe dla niego połączenie dwóch pozornie przeciwnych cech, silny przepływ powietrza i ekstremalna przenośność. Szeroki wybór dostępnych modeli gwarantuje wszechstronność użytkownika bez kompromisów, w różnych zastosowaniach. Przenośność, moc, niezawodność zachowując przy tym niesamowite osiągi.

Rozruch sprężarki równie łatwy latem jak również zimą, prąd rozruchowy ten sam przy temperaturach dodatnich jak i ujemnych.
Pozwalają zapomnieć o oleju, jego wymianach, pilnowania poziomu oleju (co w olejówkach grozi zniszczeniem maszyny).

Zastosowane technologie (ceramiczna powłoka powierzchni wewnętrznej cylindra), materiały (np. pierścienie grafitowe ) są powodem tak małych oporów tarcia, że udało się uzyskać w tym modelu 330 l/min powietrza z mocy silnika 2 x 1,7 kW. Zastosowany silnik może pracować 24 godz. na dobę, bez problemów z przegrzaniem w jakim kolwiek stopniu.

Konstrukcja tego modelu została opracowana do zastosowań profesjonalnych. Szczególniecniezastąpiony jest w budownictwie, wulkanizacji, zakładach stolarskich, wszędzie tam, gdzie wymagana i potrzebna jest duża wydajność powietrza, stabilność pracy (zbiornik powietrza 100 l), lub praca w umiarkowanych i ciężkich warunkach atmosferycznych

Ciśnienie bar.10
Wydajność l/min660
Napięcie V230
Zbiornik l.100
Głośność dB80
Waga kg.88
Wymiary40x70x115
Moc silnika kW2,2 + 2,2
Moc znam. HP3,0 + 3,0
Obroty obr/min1400