raty przez internet leasing przez internet

Jak wybrać kompresor


Jaki kompresor. Jaka sprężarka.

Sklep ABC KOMPRESORY w obecnej postaci został zbudowany na platformie PrestaShop. Poprzednia wersja sklepu to był nasz autorski pomysł. Wielu klientów przyzwyczajonych do poprzedniego widoku sklepu może mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego kompresora w obecnym sklepie. PrestaShop to bardzo łatwa w obsłudze platforma sklepu internetowego. Poprzedni sklep sprawiał nam wiele kłopotów tak ze strony administracyjnej jak i od strony klienta. 

W sklepie ABC KOMPRESORY wszystkie produkty zostały podzielone na kategorie i przypisane do swojego producenta.

Aby znaleźć szukanej sprężarki tłokowej olejowej lub bezolejowej czy kompresora śrubowego musimy wejść w kategorie czyli wybrać z meny czego szukamy czyli wybieramy sprężarki tłokowe. Wyświetlają nam się wszystkie sprężarki tłokowe niezależnie od producenta w kolejności jak możemy sobie zaznaczyć po prawej stronie czyli n/p od najtańszej. Teraz w menu wybieramy sobie parametry. Czyli to co dla nas jest najistotniejsze w sprężarce tłokowe lub kompresorze śrubowym. zaznaczamy pojemność zbiornika i wydajność. Pokazują nam się kompresory z wybranymi parametrami. I tak jak zaznaczyliśmy kompresor tłokowy o pojemności zbiornika powietrza 100 l i wydajności 360 l / min to pokazują nam się kompresory tłokowe w wybranej kolejności cena od najtańszego. Możemy zaznaczyć producenta i tak jak zaznaczymy n.p Gudepol to wyświetlą nam się sprężarki tłokowe olejowe i sprężarki tłokowe bezolejowe tego producenta zabudowane na zbiorniku powietrza o pojemności 100 l i wydajności 360 l/min. I w ten prosty sposób możemy w wyszukiwarce znaleźć interesującą nas sprężarkę tłokową o zadanych parametrach i producenta jaki dla nas jest najbardziej znany. Z naszej strony możemy zapewnić że każdy kompresor dostępny w w sklepie to urządzenie w pełni zasługujące na zakup. Kompresor dostępny w ABC KOMPRESORY to gwarancja solidności i produkt pochodzący od europejskich producentów. W asortymencie kompresorów tłokowy znajdują się kompresory olejowe zabudowane na zbiorniku od 50 l do 500 l. Wszystkie kompresory mogą być wykorzystane do prac tak w małym warsztacie samochodowym. Kompresor tłokowy możemy używać w domu do drobnych prac remontowych. Sprężarki tłokowe olejowy wykorzystujemy w garażu. Kompresory do warsztatu. Kompresory do malowania i kompresor do piaskowania. Sprężarki do nakładania tynku. To samo dotyczy wyboru kompresorów śrubowych. W tym przypadku wybieramy odpowiednie parametry z menu po lewej stronie ekranu.Zaznaczamy wydajność oraz zbiornik na jakim ma byś zabudowany kompresor śrubowy. Możemy także wybrać kompresor zabudowany na zbiorniku z osuszaczem ziebniczym. 

Strona sklepu ABC KOMPRESORY to jednocześnie sklep i porównywarka produktów. Możemy sprawdzić i porównać ceny sprężarek znanych Europejskich producentów na jednej stronie. ABC KOMPRESORY działa jak porównywarka typu Ceneo, Nokałt, Skąpiec z tą różnica że prezentowane kompresory możemy zakupić u jednego dostawcy. Mamy pewność że dostarczy na zakupiony kompresor sprzedawca na stronie sklepu która jest jego własnością. 

Nie ma znaczenia czy kupujesz kompresor z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Szczecina, Zakopanego, Białegostoku, Olsztyna. Wszędzie gdzie mieszkasz zakupiony kompresor prześlemy kurierem.